У Калуші провели всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам’яті Олексія Кобрина

08 лютого 10:30
Переглядів: 164
Легка атлетика

Минулих вихідних у манежі ДЮСШ пройшов традиційний всеукраїнський турнір з легкої атлетики пам’яті майстра спорту Олексія Кобрина.

Участь у змаганнях взяли майже три сотні юнаків і дівчат 2002 року народження та молодших з Калуша, Калуського району, Рожнятова, Вигоди, Долини, Надвірної, Коломиї, Івано-Франківська, Львова, Чорткова Тернопільської області та Славути і Кам’янця-Подільського Хмельницької області.

Його переможцями та призерами з багатьох легкоатлетичних дисциплін стали господарі змагань - вихованці Калуської ДЮСШ. Особливо відзначилися юні калуські спортсмени в бігу на 1000 метрів. Цю коронну дистанцію Олексія Кобрина найшвидше пробігли Анна Проданчук і Артур Журенок. Друге і третє місця в бігу на 1000 метрів серед дівчат теж посіли вихованці ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Вікторія Жильцова і Валентина Хемич. Серед юнаків другим фінішував Антон Мігель зі Славути, а третє місце посів Богдан Бігун з Рожнятова.

Так само калуські спортсмени здобули майже всі нагороди в бігу на 600 метрів. Серед юнаків 1-3 місця посіли відповідно Артур Журенок, Олег Шушайло та Андрій Шинкар. З дівчат першою фінішувала Вікторія Жильцова, друге місце посіла Ірина Шершал з Кам’янця-Подільського, а третє дісталося теж калушанці Андріані Гринцак.

300-метрівку найшвидше серед дівчат пробігла коломиянка Тетяна Харащук, встановивши в цій легкоатлетичній дисципліні новий рекорд турніру. Тепер він становить 46,50 сек. Друге і третє місця в бігу на 300 метрів посіли калушанки Анна Вінницька та Андріана Гринцак.

Серед юнаків найшвидше пробіг цю дистанцію Назар Гречанюк з Надвірної, а друге і третє місця посіли Святослав Плитус з Івано-Франківська та калушанин Владислав Стасів. Натомість Владислав Стасів святкував перемогу в бігу на 200 метрів. На цій дистанції також відзначилися Андрій Кіндрат з Рожнятова (друге місце) та калушанин Богдан Зозуляк (третє місце). А серед дівчат 1-3 місця в бігу на 200 метрів посіли відповідно уже згадувана калушанка Анна Вінницька, Олександра Чернула з Кам’янця-Подільського та Вікторія Кревцун з Калуша.

У бігу на 50 метрів відзначилися приїжджі юні легкоатлети. Серед дівчат перемогла коломиянка Тетяна Каращук, третє місце посіла теж спортсменка з Коломиї – Юлія Клим’юк, а другою фінішувала Олександра Чернуха з Івано-Франківська. Серед юнаків цю дистанцію найшвидше пробігли Максим Тур з Івано-Франківська, долинянин Роман Гаф’як і коломиянин Максим Самуляк, які посіли відповідно 1-3 місця.

12-річна франківчанка Анастасія Соловій стала переможницею змагань зі спортивної ходьби на 3000 метрів. Друге і третє місця посіли Соломія Петришин з Калуша та Тетяна Боян з Рожнятова. Крім них, судді відзначили заохочувальним призом наймолодшу учасницю турніру – 9-річну калушанку Вероніку Журбу, яка змагалася зі старшими скороходками, пройшовши разом з ними 1000 метрів.

У комбінованій естафеті, в якій від кожної з команд брали участь два юнаки і дві дівчини, перемогу святкували вихованці Коломийської ДЮСШ, друге місце вибороли юні атлети Івано-Франківської обласної ДЮСШ №1, а третє місце посіли спортсмени ДЮСШ управління освіти Калуської міськради.

Коломийським атлетам не було рівних у стрибках у висоту. Вони посіли весь п’єдестал пошани у змаганнях серед дівчат і юнаків.

Два види всеукраїнського турніру з легкої атлетики його організатори провели на вулиці поблизу легкоатлетичного манежу. За межами приміщення пройшли змагання зі штовхання ядра та метання молота. Молот метали тільки юнаки, з яких найкращого результату досяг калушанин Богдан Когут, його колега по команді Петро Кажук посів третє місце, а друге виборов коломиянин Віталій Русик.

У штовханні ядра перемогли Юлія Зубова з Вигоди та Іван Яворський з Надвірної, серед дівчат друге і третє місця посіли волинянка Тетяна Безділь і Дарія Лісова з Кам’янця-Подільського, а серед юнаків – Владислав Яремчук з Долини та Денис Тужиляк з Рожнятова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: