У Калуші провели всеукраїнський турнір з шахів пам'яті Степана Бандери

26 січня 13:00
Переглядів: 438
Шахи

У Калуші пройшов уже ХХVІІІ всеукраїнський турнір з шахів пам’яті провідника ОУН Степана Бандери.

Цьогоріч в ньому взяли участь 54 шахісти, в т. ч. три майстри спорту та 17 кандидатів у майстри спорту.

Змагання проводилися за швейцарською системою в 9 турів. У першому турі пари визначалися комп’ютерним жеребкуванням з урахуванням індивідуальних коефіцієнтів шахістів. У кожному наступному турі між собою зустрічалися ті, які набрали однакову кількість очок.

Цікава боротьба виникла за третє місце, адже на нього претендували аж п’ятеро учасників, маючи в доробку по 6,5 очка. Цю ситуацію вирішили завдяки коефіцієнту Бухгольца. Найбільшим він виявився у майстра спорту Андрія Шанковського з Івано-Франківська.

Друге місце з результатом 7 очок посів 23-річний калушанин, кандидат у майстри спорту Всеволод Ритенко. А переможцем змагань став майстер спорту Михайло Ярмистий з Чернівців, який набрав 8 очок.

До топ-10 шахістів турніру також увійшли Юліан Мальований з Івано-Франківська, Олег Поліщук з Хмельниччини, Роман Луців з Надвірної, львів’янин Мирослав Лопадчак, Ігор Шевага з Кам’янця-Подільського, калушанин Тарас Шеркунов і львів’янин Ігор Дідух. Усі вони, як і переможець і призери змагань, були нагороджені грамотами і грошовими преміями.

Серед дівчат найкращого результату досягла 11-річна калушанка Анастасія Мокрецька, яка набрала 4,5 очка. Досить успішно виступив на турнірі й наймолодший його учасник – 7-річний Лук’ян Гушпіт з Івано-Франківська, посівши 43 місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: