У Калуші пройшов студентський турнір з міні-футболу

19 листопада 15:30
Переглядів: 84
Міні-футбол

Калуський міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" провів традиційний турнір з міні-футболу серед команд місцевих вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, приурочений до Дня студента.

У змаганнях, організованих на спортмайданчику зі штучним покриттям поблизу ЗОШ №1 й відбувалися за олімпійською системою, взяли участь чотири команди. Відповідно до результатів жеребкування, у півфінальних поєдинках зустрілися команди ВПУ №7 і коледжу культури і мистецтв та політехнічного коледжу і коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. У цих протистояннях перемогли футболісти ВПУ №7 (3:1) і політехнічного коледжу (2:1). Вони й розіграли між собою звання чемпіона студентського турніру. Удостоїлась його команда ВПУ №7, яка обіграла суперника з рахунком 2:1. Третє місце посіла команда коледжу економіки, права та інформаційних технологій, перемігши команду коледжу культури і мистецтв з рахунком 4:2.

Усі команди-учасники турніру з міні-футболу з нагоди Дня студента директор Калуського МЦФЗН "Спорт для всіх" Олег Нижник відзначив кубками й дипломами відповідних ступенів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: