У Калуші пройшов турнір з шахів пам'яті Степана Бандери

27 січня 09:11
Переглядів: 248
шахи

23-25 січня в ПК "Мінерал" пройшов 26-ий всеукраїнський турнірі з шахів пам’яті уродженця Калуського району, провідника ОУН Степана Бандери, в якому взяли участь 66 спортсменів з багатьох міст і районів України, в т. ч. два майстри спорту та 25 кандидатів у майстри спорту.

Всеукраїнський шаховий турнір проводився за швейцарською системою в дев'ять турів. При цьому застосовувалась схема комп’ютерного жеребкування з урахуванням індивідуальних коефіцієнтів шахістів.

За результатами турніру його переможцем уже вчетверте за останні роки став майстер спорту Михайло Ярмистий з Чернівців, який набрав 8 очок. Друге місце посів кандидат у майстри спорту Ігор Бабій з Дніпропетровська, а з третім результатом завершив змагання кандидат у майстри спорту ще один чернівчанин Валерій Кордубан.

До призової десятки шахістів турніру ввійшли і два калушани – кандидати у майстри спорту Всеволод Ритенко (5 місце) і Михайло Шахов (9 місце). Всіх їх було відзначено грамотами та відповідними грошовими преміями, а три кращі шахісти отримали ще й цінні призи – книги.

Грамоти й грошові винагороди також дісталися переможцям змагань серед інвалідів (Василь Іленяк, с. Красне Рожнятівського району), ветеранів (Ярослав Хованець, м. Івано-Франківськ), дівчат (Анастасія Мокрецька, м. Калуш), юнаків (Михайло Покотило, м. Львів), жінок (Віра Тарлева, м. Харків) та працівників ТОВ "Карпатнафтохім" (Микола Заремба).

Такі ж нагороди отримали кращі шахісти міста Калуша (Іван Воробець), Калуського району (Валерій Колесов) і наймолодша учасниця турніру – семирічна Людмила Іваницька з Івано-Франківська.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: