У Калуші стартував етап Кубку України з фігурного катання

27 лютого 13:36
Переглядів: 161
фігурне катання

У середу, 25 лютого, пройшов перший змагальний день на п'ятому етапі Кубку України з фігурного катання серед юніорів. Практично в усіх вікових категоріях фаворити підтвердили свій статус.

Серед дівчаток вікової категорії 2005-06 років народження перемогу впевнено відсвяткувала харківська фігуристка Таїсія Спесивцева. Для неї це вже другий виграний етап, правда, цього разу суперниці лишились далеко позаду. Результат Таїсії за довільну програму - 47.14 бали. Другий результат підкорився одеській спортсменці Марії Шабаліній, для якої виїзд до Калуша став дебютним цього сезону - 40.73. Минулорічна володарка Кубка України в цій віковій категорії - киянка Марія Якименко не виконала всі елементи своєї програми, на самому початку завалила каскад стрибків і лишилась на четвертій позиції - 37.95 бала.

Першу перемогу в кар'єрі відсвяткувала харківська фігуристка Маргарита Колесник у категорії наймолодших учасниць п'ятого етапу в Калуші. Маргарита набрала за свій прокат 26.38 бала, лише трохи випередивши свою землячку Софію Гордієнко - 26.07 бала. Третій результат показала вихованка київської школи "Сюїта" Анна Іванова - 24.59 бала.

За відсутності своїх головних конкурентів найкращий результат у короткій програмі серед дівчаток до 14 років показала киянка Анастасія Архипва. Цього сезону вона етапи ще не вигравала, але після 35.58 бала за короткий прокат складно уявити, що хтось завадить їй це зробити. Можна привітати Евеліну Александрову з її другим місцем у перший день змагань - 24.41 бала. Правда, щоб утриматись на цій позиції, киянці необхідно постаратись у довільній програмі. Третя позиція за Єкатериною Красиловською з Києва - 25.15 бала.

Серед хлопчиків у категорії 2005-06 р.н. перемога дісталась донецькому фігуристу Валерію Карасьову- 28.70 бала. Приємно, що в накий непростий час представники цієї школи фігурного катання не лише приїжджають на етапи Кубку України, а й показують гідні результати. Киянин Даниїл Шабанов програв переможцеві зовсім небагато - 28.33 бала. Третє місце - в наймолодшого учасника цієї вікової категоріїСергія Власенка - 22.39 бала.

У категорії 2007-09 р.н. четверту перемогу в сезоні здобув харківський фігурист Матвій Єфименко - 33.93 бала. Решта учасників безнадійно відстали від лідера. Так, другий результат за свій прокат показав харків'янин Гліб - 21.06, а третє місце у Яна Землякова з Кривого Рога - 18.73 бала.

Навіть не виконавши каскад стрибків з потрійним тулупом і заваливши подвійний аксель, коротку програму серед хлопчиків 2001-02 р.н. впевнено виграв представник харківської школи фігурного катання Ілля Охрименко - 26.06 бала. Багато що не вийшло в перший день змагань в одеського фігуриста Костянтина Матвієнкова, але його результат другий - 24.53 бала. Третє місце в харків'нинаАртема Штиха - 21.62 бала.

У змаганнях спортивних пар до Калуша приїхали лише кияни Тетяна Артикула - Владислав Гресько, які не так давно виступали на юніорському чемпіонату України. За коротку програму вони набрали 27.62 бала. Конкурентів у них нема, так що перемога на етапі їм гарантована.

Прес-служба Федерації фігурного катання України   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: