У Калуші відбудеться фінал чемпіонату України з баскетболу

24 квітня 17:00
Переглядів: 124
Баскетбол

У Калуші уперше за всю історію розвитку баскетболу міста пройдуть фінальні зустрічі чемпіонату України з баскетболу серед команд першої ліги групи «Захід». Матчі відбудуться 29-30 квітня у залі ДЮСШ Сокіл».

29 квітня зустрінуться БК «Калуш-ПНУ» та БК «Житомир». Початок матчу о 17.00.

Тренер БК «Калуш-ПНУ», майстер спорту Олег Пелех: 

«Це важлива подія не тільки для гравців та адміністрації нашого  клубу, але й для нашого міста в цілому. Адже фінал першої ліги у Калуші проводиться вперше. Саме у Калуші, а не, скажімо, в Ужгороді чи у Житомирі. Тому для нас це дуже відповідально. Хлопці настроєні по-бойовому. Проводимо щоденні тренування, готуємося до прийому гостей: і на майданчику, і в організаційному плані. Принагідно я хочу подякувати міському голові Ігорю Матвійчуку за підтримку і розуміння».

Після матчу із БК «Житомир» планується провести урочисте відкриття фінальних змагань за участі художніх колективів міста. Початок дійства має відбутися орієнтовно о 18.30. Після урочистої частини відбудеться зустріч ще двох фіналістів – БК «Коростень» та БК «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ».

У неділю, 30 квітня, матч за третє-четверте місця розпочнеться об 11.00, а за перше-друге місця цьогорічного чемпіонату – о 13.00.

Чи здобудуть калуські баскетболісти золото чемпіонату України багато в чому залежить і від підтримки уболівальницької громади. Тому адміністрація БК «Калуш-ПНУ» запрошує усіх шанувальників баскетболу прийти і підтримати нашу команду. 


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: