У калуському льодовому палаці відбудеться "Свято хокею"

22 листопада 14:52
Переглядів: 265
Калуський льодовий палац

Спортивна споруда зі штучним льодовим покриттям у місті Калуші, роботу якої тимчасово було призупинено, 15 листопада знову відкрила свої двері для відвідувачів. У відновленні електропостачання Калуського льодового палацу, на базі якого вже певний час функціонує новостворене Івано-Франківське обласне комунальне підприємство "Льодова арена".

У неділю, 23 листопада, в льодовому палаці управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Калуської міської ради та Івано-Франківський обласний осередок Федерації хокею України проведуть для школярів міста та їхніх батьків "Свято хокею". Захід організовується з метою популяризації цього ігрового виду спорту та залучення дітей у місцеві хокейні команди "Білі ведмеді" та "Калуський легіон", які потребують хлопчиків 2002-2003 та 2005-2006 років народження.

У програмі свята передбачені товариський матч між командами "Калуський легіон" і "Білі ведмеді", екскурсія дітей по льодовій арені, розважальні конкурси, безкоштовне катання на ковзанах та інші заходи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: