У Калуському льодовому палаці змагатимуться фігуристи

14 січня 11:14
Переглядів: 129
фігурне катання

17-19 січня в Калуському льодовому палаці вперше проходитиме відкритий чемпіонат івано-франківської області з фігурного катання на ковзанах – Кубок фізкультурно-спортивного клубу «Нафтохімік».

 Як повідомила президент Західноукраїнської ліги фігурного катання й ініціатор проведення цього заходу Тамара Цимбал, у змаганнях, які зголосилися підтримати ФСК «Нафтохімік» об’єднаного профкому «ЛУКОР – Карпатнафтохім» та адміністрація льодової арени, братимуть участь фігуристи 29 вікових категорій, котрі представлятимуть Україну, Росію, Білорусь, Молдову, Вірменію та США. Суддівство здійснюватиметься за новою міжнародною системою Спілки ковзанярів.

Урочиста церемонія відкриття чемпіонату пройде в льодовому палаці 17 січня (поч. о 19.00). Цього ж вечора тут відвідувачі закладу зможуть побачити показові виступи на льоду шоу-балетів ICE-Planet(м. Чернівці) та «Фантазія» (м. Харків), а також членів юнацької збірної Білорусі з фігурного катання.

Спортсмени ж змагатимуться за чемпіонство 18 і 19 січня з 10.00 до 18.00. За вхід до льодового палацу для перегляду всіх заходів, що відбуватимуться тут 17-19 січня, плата не справлятиметься.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: