У "Карпат" новий спонсор, тепер у "Карпат" є …міст!

20 жовтня 20:55
Переглядів: 904
карпати

Українські футбольні клуби зараз перебувають у непростій ситуації, а я би додав - у складній. Навіть ті, які ще вчора «розкидалися» мільйонами, тепер, в пошуках коштів, розглядаються по сторонах і чешуться в потилицю.

Так, витрачати вміють усі, але заробляти гроші дано не всім і проти цієї версії не попреш. Хоча великі європейські клуби, на перший погляд, демонструють, як це робиться. Але до їхніх результатів наблизитись надзвичайно важко, не згадуючи про повторення. Навіть тим найкмітливішими майстрам від ґешефтів, щоправда їх тепер величаво називають топ-менеджерами ця ноша залишається не підйомною. Головна причина тут, на мою думку, що багатьом фахівцям у фінансових питаннях бракує солідності. А за сильними цього світу стоять «закони».

Проте хочеться вірити, що футбольний клуб «Карпати» крокуватиме у цій діяльності вірною і без вибоїн стезею. Чого їм від щирого серця бажаю.

Вчора в одному з фешенебельних закладів Львова, одразу після переможного матчу над командою «Іллічівець» (Маріуполь), відбулося підписання спонсорської угоди між представником «Карпат» (Ігор Дедишин, генеральний директор клубу) та Ростислав Кісіль (президент холдингу «Міст ґроуп»»). До речі, пан Ростислав свого часу навіть навчався у СДЮШОР «Карпати» і володіє неабиякими футбольними здібностями. Але присвятив своє життя іншій роботі. Тій на якій краще розуміється.

Принагідно, фінансових деталей керівники не розголосили. Це ще одне свідчення того, що в українському футболі на слово гроші накладено своєрідне табу. Але, як сказав пан Дедишин: «Співпраця розрахована до кінця сезону». А пан Кісіль додав: «Міст експрес є форвардом кур’єрської пошти. Тому прагну аби «Карпати» стали такою ж силою в українському футболі».

Цікаво, що на моє питання: «Хто кому першим признався у …коханні?» обидва керівники в один голос заявили, що потреба у даній співпраці виникла спонтанно і це було обопільне рішення.

Тож, від тепер над усіма негараздами, які пересліду(вали)ють клуб, «Карпати» матимуть солідний МІСТ, а на футболках клубу окрім титульного спонсора «Лімо» появиться ще один логотип.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: