У Хоросткові змагались шанувальники армспорту

02 липня 09:34
Переглядів: 236
армспорт

Змагання з армспорту відбулись у минулі вихідні в місті Хоростків, що на Гусятинщині. 20 учасників виявили бажання помірятись силами між собою та визначити, хто з них найсильніший. Глядачі з ентузіазмом вболівали за своїх знайомих та родичів, а любителі армспорту самовіддано боролись за перемогу. За півтори години суддівська колегія у складі Ярослава Ваверчака та Олександра Середи визначила переможців.

Перше місце виборов Василь Токар з Борщова, друге місце завоював Андрій Балабух із села Яблунів Гусятинського району, третє місце посів Ігор Витвіцький із села Верхівці Гусятинського району.

Міський голова міста Хоростків Степан Гладун нагородив переможців змагань грошовими преміями. Вони отримали також грамоти, медалі Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  та призи від ТОВ «Галичина Ласунка». За участь у змаганнях  учасники отримали відзнаки від «Спорту для всіх».

Організували змагання: управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та голова клубу зимового плавання міста Хоростків Василь Шевчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: