У кінці червня Львів прийматиме V фестиваль Leopolis Grand Prix

26 травня 17:06
Переглядів: 450
Леополіс Гран-Прі – 2013

26-29 червня у Львові відбудеться V Міжнародний фестиваль старожитніх автомобілів Leopolis Grand Prix. У його межах 26-27 червня пройде IV Міжнародний автопробіг класичних автомобілів за маршрутом Люблін – Рава-Руська – Львів.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, Ірина Сех вже підписала розпорядження про організацію автопробігу та фестивалю. Голова ОДА доручила створити оргкомітет, а також затвердити заходи з організації і проведення автопробігу та фестивалю.

Заходи відбудуться з ініціативи громадської організації «Авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак» та з метою відзначення 82-ої річниці перших міжнародних кільцевих автоперегонів серії Гран-прі історичною трасою «Львівський трикутник».

«Проведення фестивалю та автопробігу на високому організаційному рівні дасть можливість підвищити позитивний імідж Львівського регіону як в Україні, так і за її межами, сприяти розвитку туристичної інфраструктури, міжнародної інтеграції та транскордонної співпраці», – зазначили в облдержадміністрації. Додамо, що у рамках фестивалю планувалося провести аукціон з продажу ретроавтомобілів Януковича та Кабміну.

Як раніше повідомила ZAXID.NET РR-менеджер фестивалю Ярина Вдовичин, лист з відповідним проханням скерували у Кабмін. Проте станом на 26 травня відповіді не надійшло.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: