У Коломиї тренер дитячої команди продає автограф Гвардіоли, щоб повезти своїх гравців на фінал Кубку України

10 січня 20:30
Переглядів: 117
Автограф

Тренер дитячої футзальної команди “Прикарпаття” Олександр Дем’янчук продає автограф Хосепа Гвардіоли, щоб повезти своїх гравців на фінал Кубку України з футзалу.

Про пан Дем’янчук написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Зараз дитяча футзальна команда, яку я треную – “Прикарпаття” (Коломия) готується до участі у фінальній частині Кубку України, що пройде з 24 по 27 січня у м. Вінниця. На жаль, своїми силами ми не можемо дозволити cобі оплатити дорогу, проживання та харчування юних спортсменів”, – пише тренер.

Не зважаючи на те, що “Прикарпаття” входить до 12-ки кращих дитячо-юнацьких футзальних команд України, жодної підтримки з боку місцевої влади команда не отримує. Батьки юних футзалістів змушені самостійно вирішувати питання пов’язані з фінансуванням виступів в Кубку та Чемпіонаті України. Зусиль Федерації футболу міста Коломия та небагатьох підприємців, які допомагають розвитку спорту в місті, також не достатньо.

“Тому я звертаюся в першу чергу до колекціонерів, любителів футболу та бізнесменів, яким не байдужа доля дітей, що хочуть грати у футзал на серйозному рівні: допоможіть нашій команді поїхати на фінал Кубку України з футзалу у віковій категорії U-13 , що відбудеться з 24 по 27 січня у м. Вінниця”, – написав Олександр Дем’янчук.

Він зауважив, що автограф тренера Манчестер Сіті для нього велика цінність, але діти – важливіше.

Для бажаючих допомогти номер картки ПриватБанку: 5167 9823 0039 8812

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: