У Коломиї змагалися "шахові" родини

08 квітня 12:15
Переглядів: 158
шахи

2 квітня на базі Коломийської СШ №1 відбувся Перший командний турнір зі швидких шахів “Шахова родина – 2017”, а після його закінчення – Відкритий турнір з блискавичної гри в шахи.

Щодо родинних змагань, то їх учасниками стали 4 команди з Коломиї, 4 – з Івано-Франківська, одна команда – зі Снятинського району і одна збірна команда. Умова щодо складу команди – дитина віком до 14 років та хтось із батьків.

На партію виділяли 10 хвилин і 5 секунд на кожен хід.

За результатом турніру у командному заліку “золото” виборола родина Касапчуків – батько Олександр та син Олександр з Івано-Франківська. “Срібну” нагороду здобули коломияни Тарас і Микола Стефураки, а “бронза” – у Людмили та Ірини Іваницьких з Івано-Франківська.

Після закінчення командного турніру з швидких шахів “Шахова родина – 2017” одразу відбувся Відкритий турнір з блискавичної гри в шахи.

Участь взяли 26 гравців, серед яких – міжнародний майстер у грі за листуванням, майстер ФІДЕ та 5 кандидатів у майстри спорту України. Грали за регульованою швейцарською системою 9 турів.

На всю партію давали 3 хвилини і 2 секунди на кожен хід.

За результатом турніру перше місце посів кандидат у майстри спорту Ярослав Гушпіт з Івано-Франківська – 8 очок. Почесне друге місце у майстра ФІДЕ, гравця міжнародного рівня, іванофранківця Ігоря Кобилянського – 7 очок.

“Бронзу” у цьому турнірі завоював коломиянин, кандидат у майстри спорту Роман Давимука – 6½ очка; четверте місце – міжнародний майстер Олександр Касапчук – 6½ очка.

Призерів нагородили кубками, медалями, а також грамотами Івано-Франківської міської федерації шахів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: