У Косові відбувся Олімпійський день

21 червня 17:39
Переглядів: 258
спорт

Щорічно у червні в усьому світі святкують Міжнародний Олімпійський день. Його відсвяткували й на міському стадіоні "Колос" у Косові.

Його організаторами виступили сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (М. Мельничук), дирекції Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» (І. Боднарчук), Яблунівської ДЮСШ «Соколята» (І. Белей) та ДЗСТ ЛОК «Карпатські зорі» (В. Шипчук).

Про це розповіли у секторі у справах сім’ї, молоді та спорту Косівської РДА.

На міському стадіоні «Колос» зібралось чимало майбутніх олімпійців. Серед них були й вихованці спортивних шкіл району та гості із м. Києва, таборівці дитячого закладу санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Карпатські зорі».
Діти активно залучались до участі у спортивних змаганнях «Веселі старти». 
Серед спортивних команд вікової групи 2002 р. н. і молодших перемогла збірна команда ДЗСТ ЛОК «Карпатські зорі», срібну та бронзову медалі отримали команди «Гірське орлятко» та «Соколята» відповідно.
Серед команд старшої вікової групи (1999 – 2001 р. н.) перемогу виборола команда «Гірське орлятко», друге і третє місця між собою розділили команди «Карпатські зорі» та «Соколята».
За сприяння сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації і відділення НОК України в Івано-Франківській області діти в подарунок отримали футбольні і волейбольні м’ячі, бадмінтон, різноманітну літературу олімпійської тематики, сертифікати НОК України та грамоти відділення НОК України в Івано-Франківській області.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: