У Козовій змагалися найсильніші атлети Тернопільської області

20 вересня 19:35
Переглядів: 308
перетягування канату

Ювілейні десяті чемпіонати Тернопільщини та обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" із перетягування каната гостинно запросила Козова. І недаремно. Адже місцева фізкультурно-спортивна організація не лише створила всі умови для учасників, а й продемонструвала, що і в їх районі козацькому роду нема переводу.

Козівські богатирі хіба чотириразовим досі чемпіонам із Тернопільського району не змогли вчинити гідний опір. Натомість інших суперників зі своєї групи, збаражців, впевнено здолали. І в малому фіналі за третє місце проти ще одних фаворитів, збірної Борщівського району, трималися гідно до кінця. Лише чималий досвід конкурентів дозволив їм утретє підряд піднятися на п’єдестал пошани. Як і торік, атлети з Борщівщини — бронзові призери.

Натомість долю чемпіонського титулу у вирішальній сутичці з’ясували збірні Тернопільського і Кременецького районів. Оновивши склад рівно на половину, підопічні голови Тернопільської районної ради ФСТ "Колос" Івана Кульбіцького все ж переможним традиціям не зрадили. Бо і суперники не змогли всіх сильніших зібрати, і самі постаралися знайти гідну заміну тим, хто вже відчував смак перемоги. Разом із Михайлом Киналем, Василем Будзилом, Ігорем Лавусем із Малого Ходачкова і Володимиром Клаком із Домаморича усі сили на алтар командної звитяги поклали ще один представник славного богатирського Малого Ходачкова Павло Балабан, Володимир Мозіль, Віталій Караба з Великих Гаїв і Михайло Дериминда з Дичкова. Четверта підряд і п’ята за історію чемпіонатів перемога. Головні колись конкуренти зі Зборівського району відстають усе більше. Причому, без боротьби, бо команди знову не прислали.

У сутичці ж за п’яте місце збірна Гусятинського району здолала збаражців. Разом із головою Тернопільського обласного ФСТ "Колос" Георгієм Гунтіком нагороди лауреатам вручив ветеран сільського товариства, перший у нашому краї майстер спорту Михайло Козуб, якого всі присутні тепло привітали з відсвяткованим 6 вересня 81-м днем народження.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: