У Кременці пройшли одразу два чемпіонати України з санного спорту

27 лютого 15:43
Переглядів: 308
санний спорт

90 спортсменів з Львівської і Тернопільської областей зібрав 19-21 лютого древній Кременець.

Усі вони стали учасниками чемпіонату України серед юнаків та дівчат та Чемпіонату Всеукраїнського ФСТ "Колос" АПК України серед юнаків та дівчат з санного спорту під девізом "Хто ти, майбутній олімпієць?".

Зважаючи на м’яку зиму організаторам змагань - працівникам навчально-спортивної бази олімпійської підготовки "Кременець" — вдалося облаштувати 500 метрову трасу санного жолоба. Перепад висот на дистанції склав 50 метрів.

Свої спортивні здобутки демонстрували на чемпіонаті вихованці двох спортивних шкіл, Кременецької та Львівської, що розвивають санний спорт, мають давні традиції ведення безкомпромісної боротьби. Так склалося і на цьому турнірі. Боротьба велася за кожну соту долю секунди. Кременчанам вдалося завоювати 4 золотих, 1 срібну та 5 бронзових нагород. У львів’ян дещо кращий показник здобутих нагород: 4 золотих, 7 срібних та 3 бронзові.

У командному заліку наші земляки, вихованці Кременецької ОДЮСШ "Колос" з санного спорту, з результатом 715 очок поступилися вихованцям Львівської СДЮСШОР "Беркут", в яких у скарбничці 761 очко.

Завершилися змагання командною гонкою-естафетою в двох вікових групах. Змагання, за словами організаторів, продемонстрували, що в Україні підростає гідна зміна, але для того щоб досягти олімпійських вершин необхідна сучасна навчально-тренувальна база.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: