У Кременці відбулася першість району з шахів

25 лютого 19:09
Переглядів: 207
шахи

Минулої суботи на спортивній базі четвертої школи Кременця відбулася першість району із шахів.

Поміж команд сільських рад перша-третя позиції із Сапанівської, Великомлинівецької та Старопочаївської громад. Аналогічно серед навчальних закладів: Почаївський будинок дитячої творчості, ДНЗ "Кременецький профліцей" та медичне училище.

В особистому заліку серед жінок сільських колективів фізкультури «золоту» медаль завоювала старопочаївчанка Ганна Федорук. "Срібло" та "бронза" у сапанівчанки Лариси Струмінської й Марійки Лобар із Малих Бережець.

Натомість поміж чоловіків ФСК "Колос" сільрад не було рівних Валентину Бондару (с. В.Млинівці), Михайлу Дзиканюку (с. Сапанів) та Тарасу Лобару (с.М.Бережці).

Чемпіонкою району з шахів стала представниця Почаєва Антоніна Загоруйко. За нею йдуть Надія Іваннікова (профліцей) і Тетяна Маргіна (медучилище).

Серед чоловіків перша сходинка п’єдесталу пошани в Івана Хлипавки з Кременця. Друга та третя — у почаївчан Михайла Михайлюка й Віталія Брезицького.

Вищевказані спортсмени та команди були відзначені грамотами й медалями, що по закінченні змагань вручили завідувач сектором у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Петрук й голова Кременецького ФСТ "Колос" Василь Галевич.

Організатори першості з шахів і шашок висловлюють подяку директорові Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4 В Тарасюку за надану спортивну базу для проведення змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: