У Криму львівських волейболістів зустрічали оплесками

17 березня 17:55
Переглядів: 254
Барком-Кажани - Кримсода

14-15 березня, у рамках 14-го туру України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги, ВК «Барком-Кажани» провів два виїзні матчі з ВК «Кримсода» ( місто Красноперекопськ, Крим).

Попри наполегливість «кажанів», з Криму львівська команда повернулася лише з однією перемогою. Перший день закінчився із рахунком 0: 3 (13:25, 20:25,21:25), на користь «Кримсоди». Більш насиченим виявився другий ігровий день: «Барком-Кажани» та «Кримсода» - 1:3 (20:25, 25:22,16:25, 24:26).

Як розповів помічник тренера ВК «Барком-Кажани» Владислав Лазарчук, при виході на волейбольний майданчик команду зі Львова кримчани зустрічали оплесками. «Це був вияв поваги і вдячності, що попри складну політичну ситуацію в Криму, львівський «Барком-Кажани» таки приїхав на матч, вкотре підтверджуючи, що спорт залишається поза політикою», - наголосив Лазарчук.

Як підкреслила дирекція ВК «Барком-Кажани», жодних форс-мажорів під час поїздки до Криму не трапилося. Для цього приймаюча сторона організувала посилену безпеку та супровід львівського волейбольного клубу під час усього маршруту по території Криму.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: