У Кубку НФК "Ураган" визначились 8 учасників плей-оф

07 грудня 18:16
Переглядів: 91
Кубок НФК Ураган

У суботу, 6 грудня, відбувся п'ятий ігровий день шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган". Це був вирішальний вікенд для команд груп A, B, C, D, адже змагання на груповому етапі завершуються, тому суботні поєдинки були як ніколи безкомпромісними. Це й не дивно, адже визначалися ті команди, які продовжать змагання за головний трофей, і ті, хто включиться в боротьбу за Малий Кубок Укрексімбанку.

На жаль, не обійшлося без прикростей - необґрунтованої неявки Крихівецької ЗШ (відтак Гімназії №2 присуджено технічну перемогу). Не змогли сьогодні захищати футзальну честь свого навчального закладу і вихованці ЗШ №2 - через хвороби футзалістів. Та ЗШ №4 і Гімназія №2 не нудьгували, а провели спаринг-матчі із СШ №5 та ЗШ №12 відповідно.

СШ №11 - ЗШ №22 - 3:1
Матч шкіл-представниць групи G був не таким вирішальним, як для більшості команд п'ятого ігрового дня, втім, видався не менш цікавим та азартним. Для ЗШ №22 це був дебютний поєдинок на четвертому шкільному турнірі, тому й не дивно, що футзалісти відразу ж кинулися до воріт суперника. Та СШ №11 не пасла задніх і теж почала створювати гольові моменти, один з яких вдалося реалізувати на 6-ій хвилині завдяки голу Олександра Шидовера. 22-а школа зосередилася в захисті і відбивала атаки, навіть автогол собі "привезли", хоча помилку швидко виправили і "розмочили" рахунок - відзначився Владислав Моцюк. Проте вирішальне слово залишилося таки за СШ №11 - своїм дублем Олександр Шидовер поставив "крапку" у цьому протистоянні.

СШ №1 - ЗШ №17 - 17:0
Тільки-но команди вийшли на спортивний майданчик, відразу ж задали грі шаленого темпу. Проте варто визнати, що поєдинок був позбавлений інтриги. Ще б пак! Перша хвилина - і перший гол. Всі наступні м'ячі теж потрапляли в одні ворота, адже СШ №11 справді грала азартно і забивала голи на будь-який смак. Тож цього ігрового дня щедро поповнилися бомбардирські скарбнички: Олександр Калинчук, забивши 8 голів, повторив нещодавній рекорд Артема Микуляка із ЗШ №28, Роман Сніжко відзначився 5 разів, Василь Казімерчук забив 2 голи і по одному м'ячу провели Денис Хмельовський та Віталій Клим. Таким чином, спільними зусиллями вихованці 11-ї школи в суху "наколотили" супернику аж 17 голів.

СШ №5 - Угорницька ЗШ - 2:0
Дуель цих команд була справді запеклою, амбіційною та видовищною. Було помітно, що кожній школі-учасниці потрібна перемога, тому команди грали на всю міць. Перші хвилини протистояння продемонстрували, що команди розпочали обережну гру в захисті, і не дуже активно контратакували. Стандарт біля воріт Угорницької ЗШ завершився голом Андрія П'ятківського. До кінця першого тайму команди обмінювалися небезпечними моментами біля воріт одне одного, але мінімальна перевага СШ №5 залишалася незмінною. Тільки на останніх хвилинах поєдинку п'ята школа завдяки Захару Шкварилюку збільшила свою перевагу на ще один м'яч.

ЗШ №19 - ЗШ №13 - 2:0
Футзальний поєдинок розпочався досить обережно, команди переважно грали в захисті і не поспішали штурмувати ворота один одного. У такому темпі школи продовжували гру весь перший тайм, тож й не дивно, що до перерви голів не було. Друга половина виявилася жвавішою та цікавішою, суперники наввипередки атакували і створювали гострі моменти. Більше пощастило ЗШ №19, якій вдалося першій відкрити рахунок - гол забив Роман Стефурак, а за лічені хвилини до товариша приєднався й Віктор Любевич. Тож з рахунком 2:0 перемогу відсвяткувала ЗШ №19.

Школа-гімназія №3 - ЗШ №7 - 7:0
Матч стартував жваво та без розвідки. Гімназисти розпочали із гострої та непередбачуваної атаки, яка вже на 5-ій хвилині увінчалася успіхом - відкрив рахунок Назарій Максимів. Згодом ініціативу перехопив Артур Гафаров та Владислав Равлюк, який один за одним забив одразу два м'ячі. Не відставав від товаришів і Деніз Хороб, який також відзначився дублем. Подвоїв свій доробок і Назарій Максимів. ЗШ №7 намагалася відповісти бодай голом престижу, однак навіть "розмочити" рахунок так і не вдалося.

ЗШ №24 - ЗШ №12 - 6:1
Кожна з команд, вийшовши на спортивний майданчик, вирішила не кидатися відразу до воріт одне одного, а детально вивчити суперника. Тож перший тайм минув під знаком нульової нічиї, жодній із шкіл-учасниць не вдавалось порушити мовчанку. Але другий тайм став значно цікавішим, адже ЗШ №24 більше не зволікала і впевнено взяла ініціативу свої руки. У ворота ЗШ №12 посипався шквал голів - два м'ячі Олександра Дідуха, хет-трик від Олександра Пащака та фінальний гол Владислава Барчука. ЗШ №12 вдалося відповісти супернику тільки на завершальних хвилинах матчу - відзначився Михайло Гойсан.

Отож, за підсумками п'ятого ігрового дня боротьбу за головний трофей - 80 000 гривень продовжать: СШ №5, ЗШ №19, Школа-гімназія №3, ЗШ №24, Гімназія №2, СШ №11. А от командам із групи В - ЗШ №4 та ЗШ №2 доведеться зіграти пропущений матч, щоб розставити всі крапки над "і". Група А теж залишилася не без фаворитів, попри те, що ЗШ №28 та ЗШЛ №23 ще зустрінуться між собою в останньому матчі групового раунду, ці команди достроково гарантували собі вихід у плей-офф.

А наступної суботи стануть відомі усі учасники фінального етапу. А ми нагадуємо, що школи-учасниці, які посядуть 3-4 місця у групах, продовжать боротьбу за Малий Кубок Укрексімбанку.