У легкоатлетичних змаганнях на Східному перемогли учні Тернопільскої школи

23 вересня 09:35
Переглядів: 143
футбол діти

Команда Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 стала переможницею змагань з легкої атлетики за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF». П’ятикласники змагалися у бігові, стрибках, метанні та різних естафетах зі своїми однолітками з Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей» №15 та команди, у складі якої виступали юні мешканці мікрорайону «Східний». Відбулися такі спортивні випробування на універсальному спортивному майданчику, що на бульварі Данила Галицького, 28.

У суддівстві допомагали відомі спортсмени-легкоатлети Тернопільщини майстри та кадидати у майстри спорту України, переможці та призери Міжнародних і Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, члени збірних команд України та області.

Естафети «Хрестик», «Драбинка», «Метання спису», зустрічні естафети, у яких учасникам запропонували взяти участь, ще раз продемонстрували красу і користь легкої атлетики.

Організаторами спортивного заходу виступили: Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Олімпійська академія, Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України, КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» та управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Суддівська колегія нагородила усіх учасників грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, подарунками (зошити, розклади уроків, ліхтарики) від ТМ «Ласунка» та солодощами від ТМ «ТерА».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: