У Лондоні змагатимуться 15 представників Львівщини

25 липня 22:06
Переглядів: 206
london-2012

У перший змагальний день Ігор – 28 липня – олімпійці розіграють 12 комплектів нагород у семи видах спорту. Якщо у плаванні на початках медалі нам не світять, то в кульовій стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м серед жінок шанси на медаль для олімпійської чемпіонки Пекіна-2004 Олени Костевич ніхто не відміняв.

 У перший день Ігор відстріляються й команди лучників-чоловіків. Головний тренер української збірної Віктор Сидорук заявив, що найбільші медальні сподівання у нього саме на чоловічу команду, в якій змагатимуться двоє львів’ян – Дмитро Грачов та Маркіян Івашко.

 А далі буде черга інших представників Львівщини. На фехтувальних доріжках шпаги схрестять Яна Шемякіна, Анфіса Почкалова та Ксенія Пантелєєва, у «десятку» влучатиме лучниця Катерина Палеха та стрілець Роман Бондарук. На олімпійські висоти стрибатиме Дмитро Дем’янюк, кластимуть суперників на туше Юлія Остапчук та Андрій Квятковський, а на «іппон» - дзюдоїст Сергій Дребот. Швидкі комбінації на тенісному столі продемонструє Олександр Дідух, у рингу блискавичні атаки проводитиме Олександр Усик. Сталеві «млинці» кидатиме вгору важкоатлет Ігор Шимечко, а грацією змусить затамувати подих глядачів гімнастка-«художниця» Вікторія Ленишин (групові вправи).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: