У Львівській міській раді спростовують інформацію про продаж спорткомплексу "Кастелівка"

21 жовтня 22:00
Переглядів: 537
ЛМР

В управлінні молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради спростували інформацію про продаж приватним особам спортивного комплексу «Кастелівка».

Про це інформує прес-служба ЛМР.

В управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР заперечують, що спорткомплекс проданий приватним особам для будівництва багатоповерхового житлового будинку.

«Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради офіційно повідомляє, що відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 21.12.2007 №1158 «Про передачу на баланс ЛКП «Спортресурс» спортивного комплексу ЛКП «Львівелектротранс» на вул.Кастелівка, 8» та ухвали сесії міської ради від 29.07.2010 №3842 «Про користування комунальним підприємством ЛКП «Спортресурс» земельною ділянкою на вул. Кастелівці, 8» спортивний комплекс, що розташований на вул. Кастелівка, 8 перебуває в комунальній власності міста та знаходиться на балансі ЛКП «Спортресурс», – йдеться у повідомленні.

«Також для унеможливлення зміни цільового призначення земельної ділянки спорткомплекс внесено до єдиного Всеукраїнського реєстру спортивних споруд, а також відповідно до ухвали сесії міської ради від 24.05.2012 №1560 «Про погодження комунальному підприємству ЛКП «Спортресурс» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кастелівці, 8» виготовлено акт на право власності на земельну ділянку», – зазначають в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Відповідно до повідомлення, у цьому році заплановано капітально відремонтувати баскетбольним майданчик, а в 2016 відремонтувати і тенісні корти.

«Зараз підготовлена проектно-кошторисна документація для капітального ремонту баскетбольного майданчика на території спорткомплексу, зокрема передбачено повністю замінити огорожу майданчика та провести капітальний ремонт бетонної стінки із облаштування на ній лавок для відвідувачів. Також вже зараз силами ЛКП «Львівсвітло» на баскетбольному майданчику встановлено плафони зовнішнього освітлення. Окрім цього, найближчим часом планується відновити частину огорожі спорткомплексу, яка було навмисне зруйнована невідомим особами. Факт руйнування було виявлено працівниками ЛКП «Спортресурс» під час огляду майданчика в червні 2015 року. Про виявлені правопорушення було одразу ж повідомлено Франківський РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області. На превеликий жаль, керівник Франківського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області повідомив, що встановити особи зловмисників неможливо, тому матеріали справи передали на зберігання», – додають в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: