У львiвському клубi знову скандал: "Карпати" залишаються без тренера

03 грудня 13:00
Переглядів: 228
Йовічевіч

Контракт головного тренера "Карпат" хорвата Iгоря Йовiчевича закiнчується 31 грудня. Однак джерела у клубi стверджують, що продовжувати його не будуть.

Хоча сам Йовiчевич дуже хоче залишитись у Львовi (недаремно ж так добре вивчив українську мову). Футболiсти команди теж мають намiр пiти до президента з проханням залишити тренера, але... Мiж тренером i генеральним директором стався незрозумiлий конфлiкт - жодна зi сторiн не каже, у чому суть проблеми.

"Тут просто двоє дорослих людей не можуть знайти спiльну мову. Я люблю "Карпати" i тих людей, якi працюють у клубi. Якщо хтось не хоче мене поважати, то це його проблеми", - сухо каже Iгор Йовiчевич.

Нервознiсть у клубi позначається i на командi. На матч зi "Сталлю" капiтан Гiтченко вийшов iз заклеєним обличчям - це наслiдок "спiлкування" iз тренером воротарiв Вадимом Деонасом. Кажуть, зчепилися на тренуваннi. Як наслiдок, Деонаса усунули вiд роботи i на його мiсце термiново викликали Володимира Журавчака.

Хоча ця змiна тимчасова, бо Йовiчевич, найiмовiрнiше, пiде. "Як менi вiдомо, гравцi основної команди двома руками за Йовiчевича, - каже ветеран "Карпат" Iгор Кульчицький. - Вони не хочуть, щоб вiн пiшов. Але тут усе залежить не вiд них i не вiд тренера. Хто платить грошi, той i замовляє музику. Останнє слово буде за президентом клубу.

У Львовi Йовiчевич працював в умовах, коли на команду накладено заборону на проведення трансферiв. Вiн не може пiдсилити склад, не має мiсця для маневрiв. Але з тренера завжди питають за результат, а восьме-десяте мiсця у такому слабкому чемпiонатi - це несерйозно. Президент не задоволений. Гадаю, що вирiшальним буде суботнiй матч з "Олiмпiком". Якщо Йовiчевич його виграє - здобуде шанс залишитись, якщо ж нi..."

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: