У Львові бійці АТО вправлялись у стрільбі з лука перед змаганнями в Торонто

28 липня 17:12
Переглядів: 2258
Стрільба з лука

27 липня, у Львові відбулось показове тренування спортсменів, які братимуть участь в міжнародних спортивних змаганнях військових «Ігри Нескорених-2017». На лучному полі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ у Львові свою майстерність у стрільбі з лука продемонструвало, зокрема, троє бійців АТО з Львівщини, які увійшли до складу Національної збірної України.

Спортивні змагання військових «Ігри Нескорених-2017» відбудуться наприкінці вересня у Торонто (Канада). Турнір триватиме з 24 по 30 вересня та об’єднає понад 550 поранених бійців з 17 країн, які змагатимуться у 12 адаптивних спортивних дисциплінах. Цьогоріч Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх як справжній союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також у зоні АТО.

Національну збірну України на цьогорічних змаганнях представлятиме 15 спортсменів, троє з яких - мешканці Львівської області, розповідає тренер Леся Шах.  За її словами, деякі спортсмени розпочали своє тренування всього 5 місяців тому, зумівши за цей час показати хороші результати. Всього понад 200 військових зголосилось пройти відбір, який відбувався у трьох містах України - у Львові, Києві та Одесі. До основного складу Національної збірної потрапило лише 15 найкращих учасників.

За словами Лесі Шах, міжнародні змагання в паралімпійському стилі «Ігри Нескорених», започатковані принцем Гаррі у 2014 році, є чудовим шансом для колишніх бійців та військових брати активну участь у спортивному житті країни, а також розвинути і проявити себе та власні вміння. Цікаво, що кожен спортсмен може брати участь у цих іграх лише один раз, а отже у інших українських бійців також буде нагода показати свої здібності у наступних роках. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: