У Львові дали старт XIII змаганням "Ралі Галіція"

01 листопада 17:30
Переглядів: 466
авторалі

Учора, 31 жовтня, у Львові стартували традиційні змагання автогонщиків «Ралі Галіція». На четвертому етапі національної першості взяли участь кілька десятків екіпажів.

Автоспортивні змагання розпочались на території одного з торгівельних комплексів міста.  Тут для ралі приготували півтора кілометрову трасу в міському форматі. Аби втрапити у вузькі вулички, не зачепити бочки та впоратись з трамплінами учасникам довелось продемонструвати неабияке вміння кермувати.

Загалом свої сили у ралі випробували 26 екіпажів. Команди прибули з Києва, Одеси, Ужгорода, Дніпропетровська, Черкас та інших українських міст.

За напруженою боротьбою спостерігали вболівальники. Для них уздовж траси облаштували спеціальні ділянки.

«Траса розміщена компактно по території торгового центру. Є фан-зони на рівні проїжджої частини та на балконах. Звідти глядачі можуть бачити бочки, трампліни, зв’язки поворотів. Тралиційно ралі – це спорт, за яким складно спостерігати, бо він розтягнутий на велику дистанцію. А такі суперспешли роблять для того, щоб глядачі мали смогу поспостерігати зблизька, побачити своїх героїв, задимлені автомобілі», - розповів організаторів ралі Святослав Кадоб’янський.

Наступний етап ралі відбудеться 1 листопада поблизу Нового Роздолу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: