У Львові "Давай, грай"!

26 листопада 22:30
Переглядів: 199
Давай грай

На спортивному майданчику міста Лева відбувся черговий дитячий турнір, організований донецьким «Шахтарем», під назвою «Давай, грай!». Сприяла футболу й сонячна погода.

Традиційно у турнірі виступали діти двох вікових груп (молодші 7 – 10 і старші 11 - 13 років). Цього разу дітлахи Львова змагались на оновленому майданчику «Спортресурсу», що розташований на розі вулиці Тернопільській, 13 «А». За роботу над покращенням ігрового поля (капітальний ремонт) взявся ФК «Шахтар» (Донецьк), який своїм відношенням до питань спорту давно радує галичанам.

За «золоті» медалі та пам'ятні призи серед молодших перемогу святкували хлопці з команди «Титан». У серії післяматчевих пенальті вони обіграли колег зі «Спорту». Третє місце посів колектив «Центр».

Журі назвало кращим гравцем Олега Гуньку з «Спорту»; серед воротарів не мав собі рівних Юрій Возній - «Титан».

У змаганні серед старшої групи перемогу добув «Квадрат», який випередив «Спорт» і «Титан». Кращий гравець турніру, – Остап Чижо з «Квадрату» отримав у нагороду статуетку і форму ФК «Шахтар». Пам'ятну статуетку вручили також воротареві «Спорту» Данилу Нортову.

Нагороди учасникам змагань вручали вихованець львівського футболу і представник Львівської міської адміністрації Володимир Шнайдер, який подякував представникам ФК «Шахтар» за тісну співпрацю.

– Давно не доводилось бачити стільки радості на обличчях дітей, – сказав Юрій Вірт. – Такі турніри для малечі є дуже важливі. Добрих слів заслуговують і організатори цих змагань. Адже турнір пройшов на дуже високому рівні. Сподіваюся, усі залишилися задоволеними і тепер львів’яни з нетерпінням чекатимуть на нові змагання, - поділився своїми враженнями легендарний воротар донецького футболу.

Варто згадати, що у Львові турнір «Давай, грай» свій перший крок зробив 1 жовтня 2015 року. На трьох львівських майданчиках на постійній основі тренується 80 дітей віком від 7 до 13 років. До того ж, турнір має велику популярність в Донецьку, Макіївці та Краматорську, а з 1 листопада 2016 року даний проект запрацював у Кураховому, що в Донецькій області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: