У Львові День незалежності поєнають зі спортом

21 серпня 17:29
Переглядів: 367
Default Image

львів’яни активно святкуватимуть День незалежності України. Спортивні організації міста проведуть цікаві заходи, присвячені національному святу. 24 серпня біля кінопалацу ім. О. Довженка (пр. Червоної калини, 81) відбудуться показові виступи з національних та східних єдиноборств. Про це "Галичину спортивну" повідомили у Львівській міській раді.

Заходи відбудуться за сприяння відділу спорту Львівської міської ради. 24 серпня від 15.00 до 17.00 год. показові виступи продемонструють глядачам Академія Айкібудзюцу, Львівська молодіжна федерація Айкідо Йосінкан, Львівський центр філіппінських бойових мистецтв, ГО «Академія традиційного гуну» та школа бойового гопака ім. І. Богуна.

«Східні та національні єдиноборства - найбільш популярні з всіх видів спорту, які діють у Львові. Багато здібних інструкторів працюють в різних федераціях, які займаються популяризацією цих бойових мистецтв. Звісно, це закономірно, що на 19-ту річницю Незалежності цим організаціям є що показати львів’янам, а львів’янам є куди та до кого піти займатись», - розповів начальник відділу фізичної культури та спорту ЛМР Олександр Козловський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: