У Львові фінішував чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів

15 листопада 13:36
Переглядів: 224
акробатика

У Львові відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів (парно – групові вправи). Змагання відбулися у спеціалізованому гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Дудаєва, 8).

Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська федерація гімнастики, управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація гімнастики, Львівський державний університет фізичної культури.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Аліна Сениця (м. Львів).

В чемпіонаті взяли участь 155 спортсменів – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл зі Львівської (Львів, Борислав, Дрогобич), Одеської (Одеса, Білгород–Дністровський, Березівка), Дніпропетровської (Дніпродзержинськ, Орджонікідзе, Кривий Ріг), Волинської, Сумської, Харківської, Миколаївської областей та м. Києва.

На церемонії урочистого відкриття змагань звернення заступника Міністра молоді та спорту України Олени Підгрушної зачитав представник Міністерства, головний тренер національної збірної команди України з акробатики Леонід Голяк. Учасників змагань вітали також заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа та віце-президент федерації гімнастики Львівської області Олег Бубела.

Святкову атмосферу створили показові виступи Театру спорту, студенти кафедри хореографії Львівського державного університету фізичної культури та члени спортивного клубу з художньої гімнастики «Ніка».

За підсумками цього чемпіонату відбудеться формування персонального складу юніорської збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях та участі в чемпіонаті Європи 2015 року.

Змагання відбувалися за програмою кандидатів у майстри спорту та спортсменів першого розряду у вікових групах 13–19, 12–18, 11–16 років.

Кращими у Чемпіонаті України серед юніорів за програмою кандидатів у майстри спорту України виявилися:

Серед жіночих пар – Слащьова Поліна – Березинська Дарина (Дніпропетровська область),

Серед чоловічих пар – Близнюк Олександр – Кондратьєв Євген (Харківська область),

Серед змішаних пар – Навроцький Віталій – Рибачук Марія (м. Київ),

Серед жіночих груп – Асєєва Алла – Асєєва Вікторія – Бєляєва Аріна (Одеська область).

У віковій групі 13 – 19 років:

Серед жіночих пар – Назимова Ірина – Габелок Вероніка (Одеська область),

Серед чоловічих пар – Фролов Василь – Михайлов Микита (Миколаївська область),

Серед змішаних пар – Проник Юрій – Баяк Інна (м. Київ),

Серед жіночих груп – Ткачук Софія – Карпович Дана – Коцепула Устина (Волинська область),

Серед чоловічих груп – Кукурудз Станіслав – Яруш Тарас – Пуш Юрій –Кукурудз Владислав (Львівська область).

У віковій групі 12 – 18 років:

Серед жіночих пар – Темнохуд Катерина – Азарова Анастасія (Одеська область),

Серед чоловічих пар – Палеха Дмитро – Підгрудний Данило – Михайлов Микита (Дніпропетровська область),

Серед змішаних пар – Сабрам Іван – Друженко Іван (Одеська область),

Серед жіночих груп – Сліпченко Анастасія – Залуська Юлія – Камишанська Ольга (м. Київ),

Серед чоловічих груп – Огболу Денис – Степанов Віталій – Корнійчук Вадим – Белан Микита (Харківська область).

У віковій групі 11 – 16 років:

Серед жіночих пар – Конюшенко Анастасія – Ткаченко Карина (Дніпропетровська область),

Серед чоловічих пар – Лукахін Микита – Нікітін Микита (Одеська область),

Серед змішаних пар – Плахотнюк Дар’я – Мадей Олександр (Вінницька область),

Серед жіночих груп – Хамутинська Альона – Крилова Вікторія – Дубіна Марія (Одеська область).

За програмою І спортивного розряду:

Серед жіночих пар – Ковбаса Дар’я – Сербінова Альона (Дніпропетровська область),

Серед чоловічих пар – Дребот Олег – Дребот Віталій (Львівська область),

Серед змішаних пар – Науменко Лідія – Шадурський Олексій (Одеська область),

Серед жіночих груп – Косенко Дарина – Вакуленко Катерина – Канюка Олена (Дніпропетровська область),

Серед чоловічих груп – Шелесько Дмитро – Заульський Спартак – Зубік Данило – Суховильський Олександр (Дніпропетровська область).

Спортивні результати членів збірної команди Львівщини:

Серед чоловічих груп (13-19 років) Кукурудз Станіслав – Яруш Тарас – Пуш Юрій – Кукурудз Владислав (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А.Б., Бойко А.М.) посіли 1 місце.

Дребот Олег – Дребот Віталій (м. Львів, ДЮСШ №5, тренери: Голотко Б.В., Репіна Т.) посіли 1 місце серед чоловічих пар за програмою І розряду.

Серед змішаних пар Дурняк Ігор – Коверко Яна (13-19 років) (м.Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А., Сениця М.) вибороли 2 місце.

Серед чоловічих пар (13-19 років) Сопотницький Назар – Погребняк Костянтин (Львів – Борислав, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А.І., Сениця М.М., Чопик Г.) посіли 3 місце.

Серед жіночих пар (13-19 років) Андріївська Олеся – Мисишин Ганна (м. Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А., Сениця М.) посіли 2 місце.

Серед жіночих пар (11-16 років) Чеботарьова Анастасія – Якимович Ірина (Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Голотко Б.В., Репіна Т.) посіли 3 місце.

Серед жіночих пар (11-16 років) Гринько Анастасія – Ісаєнко Софія (Львів. ДЮСШ «Галеон, тренери: Сениця А.І., Сениця М.М. Капко О.О.) посіли 5 місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити