У Львові фінішував "Кубок Романа Труша"

24 грудня 11:25
Переглядів: 253
стрільба з лука

У Львові, в приміщенні закритого лучного тиру Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького (вул. Пекарська, 69) відбулися традиційні Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука присвячені пам’яті заслуженого тренера України, одного з фундаторів львівської школи стрільби з лука, одного з кращих хокеїстів Галичини передвоєнного періоду, видатного спортивного та громадського діяча, сина відомого українського художника Івана Труша – Романа Івановича Труша.

Варто зауважити, що 23 серпня цього року минуло 100 років від дня народження заслуженого тренера України Романа Труша (1914 – 1998).

Цей всеукраїнський календарний спортивний захід проводився управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації за вагомого сприяння Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького та Львівської обласної федерації стрільби з лука, пише прес-служба ЛОДА.

Привітати спортсменів з нагоди урочистого відкриття змагань прибули заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба; проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри фізичного виховання та медицини Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького Анатолій Магльований; президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калиніченко; віце-президент федерації стрільби з лука Львівської області, головний суддя змагань Любомир Стрельбицький; численні уболівальники та прихильники спорту, представники ЗМІ.

Приємною й піднесеною несподіванкою для присутніх стала урочиста церемонія передачі львівськими пластунами для збірних команди з різних областей України Вифлеємського вогню миру, лампадку від якого було згодом запалено й на могилі Романа Івановича Труша на Личаківському кладовищі Львова.

У кваліфікаційних змаганнях взяли участь 124 лучники (74 чоловіки та 50 жінок), які виборювали право увійти до фінальної частини розіграшу «Кубку Романа Труша» – по 32 кращих спортсмена за результатами кваліфікації серед чоловіків та жінок.

Після тривалих та напружених спортивних баталій, переможцями та призерами Всеукраїнських змагань зі стрільби з лука, присвячених пам’яті Заслуженого тренера України Р.І.Труша «Кубок Романа Труша» кращими в особистій категорії виявилися:

Серед жінок:

1 місце – мсмк ГНИП Соломія – Львівське УФК, ЗСУ

2 місце – мс ШАБАЛІТОВА Катерина – Львівська ШВСМ, Динамо

3 місце – мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія – Львівське УФК, ЗСУ

Серед чоловіків:

1 місце – мс МАКАРЕВИЧ Сергій – Львівська КДЮСШ № 1 «СКА», ЗСУ

2 місце – мсмк РОЖКО Олег – Львівська КДЮСШ № 1 «СКА», ЗСУ

3 місце – мс БУКАТЕВИЧ Борис – Львівська СДЮШОР «Електрон», Україна

В командних змаганнях переможцями та призерами стали:

Серед чоловіків:

1 місце – команда Львівської КДЮСШ № 1 «СКА»

2 місце – команда Львівської СДЮШОР «Електрон»

3 місце – команда Львівської КДЮСШ «Здоров’я»

Серед жінок:

1 місце – команда Львівської КДЮСШ № 1 «СКА»

2 місце – команда Львівської СДЮШОР «Електрон»

3 місце – команда ЗС України–2.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: