У Львові грають красуні

08 квітня 08:00
Переглядів: 778
Україна

7 квітня, напередодні кваліфікаційного матчу Євро-2017 жіночі національні команди України і Албанії випробували трав’яний газон, щасливої для українського футболу «Арена Львів». А вже сьогодні о 18:00 підопічні 57-літнього Володимира Реви і 46-річного Алтіна Рракллі розпочнуть боротьбу за свою перемогу на дорозі до Голландії.

Хороша львівська весняна погода сприятиме видовищній грі, за якою львів’яни і гості міста Лева зможуть стежити із зручних трибун шикарного стадіону. Головне завітати за адресою: вул. Стрийська, 199 в каси «Арени Львів». Ціна квитків доволі символічна, від 20 гривень національної валюти.

Важко непогодитися з наставником українок Ревою, який каже, що для досягнення успішного результату для нас важлива підтримка вболівальників. Тож не зволікаймо – поспішаймо на стадіон аби підтрмати наших дівчат у відповідальному офіційному поєдинку.

Також головний тренер зазначив, що футболістки викликані під блакитно-жовте знамено, окрім Ольги Басанської, яка, через перебір жовтих карток, пропустить цю гру, решта готові до змагання.

Виклик до команди отримала і Дятел, яка останні пів року заліковувала травму. Цим самим тренерський штаб довів, що довіряє їй і в майбутньому покладає на досвід Віри надію. - Вона ще принесе команді користь, - зазначив наставник. Це, справді, професійний підхід до справ колективу українського тренерського штабу.

Склад національної команди України на два найближчі матчі з Албанією і Францією:

Воротарі: Ірина Зварич «Звезда-2005» (Росія), Дарина Бондарчук «Житлобуд-2» (Україна), Катерина Самсон «Рязань-ВДВ» (Росія);

Захисники: Ірина Василюк «Житлобуд-2» (Україна), Дарія Кравець «БІІК-Казигурт» (Казахстан), Ольга Басанська «Рязань-ВДВ» (Росія), Анастасія Філенко «Надєжда-Днєпр» (Білорусь), Мар’яна Іванишин Górnik (Польща);

Півзахисники: Людмила Пекур «Рязань-ВДВ» (Росія), Таміла Хіміч, Ірина Кочнєва (обидві з «Легенда-ШВСМ» (Україна), Христина Єременко «Житлобуд-1» (Україна), Надія Хаванська «Дончанка Азов» (Росія), Дарія Апанащенко, Ія Андрущак (обидві – «Звезда-2005» (Росія), Ольга Бойченко «Россиянка» (Росія), Віра Дятел «Linköping» (Швеція);

Нападники: Ольга Овдійчук «Житлобуд-1» (Україна), Тетяна Козиренко FK Gintra-Universitetas (Литва), Тетяна Романенко «San Zaccaria» (Італія), Яна Калініна, Вероніка Андрухів (обидві з «Житлобуд-2» (Україна).

З цього списку виявляється, що в країні, вороже налаштованій до …України, на хліб Божий заробляє вісім спортсменок…

Щодо албанок, то це не тільки загадковий, але й екзотичний для нас суперник. Команда з Балкан непоступлива, але в її активі 0 перемог і стільки ж очок...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: