У Львові лучники розіграли путівки на молодіжну Олімпіаду і чемпіонат Європи

22 червня 16:26
Переглядів: 468
Default Image

У Львові на стрільбищі «Динамо» завершився чемпіонат України серед юніорів – спортсменів 1990 року народження і молодших.

36 дівчат і 48 хлопців – найкращих молодих лучниць і лучників України – вели боротьбу не лише за командні і особисті нагороди, а й за право стати членами збірної команди країни. Вона братиме участь у найближчому чемпіонаті Європи серед молоді, захищатиме честь України на цьогорічних перших молодіжних спортивних Олімпійських іграх у Сінгапурі.

У командних протистояннях найкраще виступили перші команди Львівщини, за які виступали: у дівчат – майстри спорту Ірина Дубас, Катерина Яворська, Дарія Грачова та Вероніка Марченко; у хлопців – майстри спорту міжнародного класу Євген Марченко та Георгій Іваницький, а також майстри спорту Василь Колядінцев та Віталій Комонюк.

В особистих змаганнях, де володарі перших місць автоматично ставали власниками путівок на перші молодіжні Олімпійські ігри, найкращі результати показали: у дівчат – Катерина Яворська (Львів), Світлана Гольянова (Харків) та Лідія Січенікова (Чернівці); у хлопців – Віталій Комонюк (Львів), Олександр Приходченко (Суми) та Георгій Іваницький (Львів).

Право представляти Україну на молодіжному чемпіонаті Європи у німецькому Вінніндені серед юніорів вибороли: Олександр Приходченко (Суми), Євген Марченко та Георгій Іваницький (обидва – Львів); у юніорок – Катерина Яворська та Ірина Дубас (обидві – Львів) та Лідія Січенікова (Чернівці).
Високий Замок

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: