У Львові люди з інвалідністю позмагались у вмінні гри в шашки

20 травня 12:07
Переглядів: 135
Шашки

Вчора, 19 травня, у Львові відбулись змагання з гри в шашки серед людей з інвалідністю. Змагання організувало Львівське міське товариство інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів, за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради, повідомила прес-служба ЛМР.

Захід відбувся в актовому залі організації, що за адресою: вул. Генерала Чупринки, 85.

Змагання присвятили пошануванню сімейних свят травня – День матері та День сім’ї, які відзначають щорічно у другу неділю травня та 15 травня відповідно.

В турнірі взяло участь 30 учасників, і близько сотні змогли поспостерігати за спортивними перипетіями. Також учасники заходу переглянули персональну виставку народних творів, рукоділля, вишивки голови Львівського міського товариства інвалідів, члена Української асоціації письменників Ольги Харченко.

«Змагання відбулись в рамках фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів для реалізації статутних завдань, яку надає управління соціального захисту Львівської міської ради. У 2015 році на цю статтю видатків передбачено в бюджеті міста 30 тис. грн.»,- зазначив спеціаліст відділу соціальних програм управління соціального захисту ЛМР Ігор Чорній.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: