У Львові майстер-клас від "Шахтаря" - "Давай грай!"

09 березня 21:56
Переглядів: 319
Шахтар

Для початку, я запитав у Ольги Скороход (представника прес-служби донецького «Шахтаря», про даний дитячий турнір. На що пані Оля відповіла: «Турнір народився у Донецьку і служить поширенню ідеї любити футбол. У нашому місті ці змагання користувались великою популярністю. Тепер, виступаючи у Львові, ми стараємося залучити до гри мільйонів львівську молодь, яка, як я зауважила, не байдужа до наймасовішого спорту».

Це була третя зустріч школярів середніх шкіл Львова від 7 до 12 років, з футболістами донецького клубу. Нинішня гра зібрала на одному з спортмайданчиків на Новому Львові кілька десятків малюків з навколишніх шкіл.

Львів’яни грали в одних командах з двадцятирічними новими зірками «Шахтаря» - Андрієм Борячуком і Володимиром Матвієнком, які пробивають собі дорогу до «основи». Футболісти показали дітям прості елементи подачі та прийому того ж шкіряного друга і як правильно копати м’яча та чого не варто робити під час гри. У самому ж матчі, на двоє воріт, було все чим славиться футбол. Це і стрімкі атаки на ворота суперника та відчайдушна оборона. Хороші удари і красиві голи. Але не обійшлося без промахів та дрібних ігрових зіткнень. Одним словом – передував радісний футбол.

По завершенні драмаматичного поєдинку усі щасливі учасники футбольного матчу стали до спільної пам’яткової знимки. Представники донецької команди вручили львівським дітям клубний журнал, на якому футболісти ставили свої автографи.

Рахунок цієї гри не мав найменшого значення. Бо дітей цікавила сама гра. Тож, програма «Давай грай» матиме продовження і не тільки у Львові, але й, хочеться вірити, невдовзі у Донецьку.

Однак на цій «грі» не було видно дитячих тренерів львівських спортивних шкіл, ані з клубу «Карпати». Шкода, бо цей хороший приклад гідний не лише уваги, але й вартий наслідування як на дитячому рівні, так і на дорослому. Адже футбол окрім гри спроможний об’єднувати та наводити широкі дружні мости.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: