У Львові молоді "снайпери" змагаються на чемпіонаті України

17 червня 13:10
Переглядів: 371
Кульова стрільба

У Львові стартував чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів. Молоді «снайпери» змагаються у вправлянні з малокаліберною та пневматичною зброєю на 10, 25 та 50 метрів.

На змагання приїхали майже всі українські кульовики до 18 років. Окрім тих, хто зараз відточує майстерність на зборах у Вроцлаві, готуючись до світової першості. Для юних спортсменів правила трохи інші, ніж для їхніх старших колег. До прикладу, на дистанцію 50 м дорослі роблять 60 пострілів із пістолета, а юніори – лише 40.

Учасники протистоять не лише суперникам на лінії вогню, а й переживають внутрішню боротьбу. Кульовик Святослав Гудзий зазначив: «Фізично можливо зробити ідеальний вистріл. Але психологічно це настільки важко, що навіть не знаю, з чим це можна порівняти».

Визначають найвлучніших і у стрільбі по рухомій мішені. Серед учасників ― 15-річна хмельничанка Анна Макарова. Професійно вона почала займатися цим спортом лише кілька місяців тому. Дівчина підкреслює: «Для мене це досвід просто. І я на результат ще не звертаю уваги».

Ті, хто найкраще зарекомендують себе на цих стартах, мають шанс потрапити у молодіжну національну збірну наступного року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: