"У Львові ми оберемо світову королеву з шахів – це велика честь для нашого міста", – А. Садовий

01 березня 09:00
Переглядів: 161
Марія Музичук

Вчора, у переддень старту Чемпіонату світу з шахів серед жінок, претендентки на першість Марія Музичук та Хоу Іфань оглянули приміщення для гри та відпочинку, а також обрали для себе найбільш комфортні стільці.

«Для міста велика честь, що ми маємо в гостях Хоу Іфань, яка 3 рази мала титул чемпіонки світу з шахів серед жінок, і нашу Марія Музичук, яка виборола це звання минулого року. Цьогоріч між ними – двобій. Тут, у Львові, ми оберемо світову королеву з шахів – це велика честь для нашого міста. Проанонсую також, що завтра о 13.00 год, з нагоди такої великої події, місто змінить свій прапор і своє лого: Львів відкритий для шахів – Lviv is open to chess! Усіх з радістю запрошуємо. Також завтра, з нагоди відкриття чемпіонату, буде погашення марки в Оперному театрі, і вже ввечері відбудеться офіційна церемонія відкриття, куди ми також з радістю усіх запрошуємо. Бажаємо, щоб гра була чесною, усі отримали задоволення від хорошої гри, і щоб цей матч увійшов в історію світових шахів», – відзначив під час брифінгу міський голова Львова Андрій садовий.

Нагадаємо, уже завтра у Львівському театрі опери та балету, вперше за історію незалежності України, стартує найвизначніша шахова подія – Матч за звання чемпіонки світу з шахів. За золоту шахову корону змагатимуться чинна чемпіонка світу, українка Марія Музичук, та претендентка, китаянка Хоу Іфань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: