У Львові на чемпіонаті України визначають найкращих стрибунів у воду

21 червня 19:36
Переглядів: 216
Стрибки у воду

У Львові стартував чемпіонат України зі стрибків у воду. Висоту під прицілом суддів підкорюють юні атлети до 12 років. Це майже сотня спортсменів. Боротися за нагороди зібралися представники шести областей.

Ще років 20 тому казали, що складніше перемогти на першості Львівщини, ніж на чемпіонаті України. Потім була тривала перерва. І ось три роки тому змагання зі стрибків у воду повернулися до Львова. Голова обласної федерації зі стрибків у воду Олександр Бублик розповідає: «Ми «з нуля» набрали дітей. Перевчили деяких гімнастів. Бо фактично 22 роки тут нічого не було».

Це єдиний в Україні відкритий басейн для змагань із цього виду спорту. Тож молоді учасники зізнаються: до нових обставин ще треба призвичаїтися. Степан Мовчан із Києва зазначає: «У закритому басейні не світить сонце, і не можна переплутати стелю з водою. А тут можна». А Катерина і Поліна з Харкова додають: «Погода нам сприяє. Дуже тепло. Змагатися комфортно».

Стрибають спортсмени із трампліна на 1 і 3 метри, а з вежі – на 5 і 7 метрів. Також демонструють злагодженість у синхронних виступах.

Максимальна оцінка , яку можна заробити, – 10 балів. Судді звертають увагу на вихідну позицію атлета, відштовхування, виконання елементів під час польоту. Важливо також, аби бризок після стрибка було якнайменше.

Завершать визначати найуміліших на чемпіонаті України у п’ятницю, 22 червня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: