У Львові на давню трасу перегонів вийшли німецький "Хорх" і горбата "Побєда"

13 червня 16:47
Переглядів: 212
Леополіс Гран-Прі – 2013

Сьогодні, 13 червня, у Львові в рамках фестивалю ретро-автомобілів «Леополіс Гран-прі 2015» відбулися перші заїзди. Учасники змагань проїхалися навколо парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького так званим «Львівським трикутником» - давньою трасою для перегонів, на якій у 1930-х роках відбувався один із етапів попередника Формули-1.

Цього року до гонки «Леополіс Гран Прі 2015» долучилися кілька десятків любителів давніх автомашин. До місця старту з’їхалися такі раритетні автівки як німецький «Хорх» 1939 року, який є прототипом «Ауді», старенькі «Порше» та «Фольксвагени», а також витвори радянського автопрому середини минулого століття: «Чайки» і горбаті «Побєди».

«Треба більше проводити таких змагань. Наші діти мають бачити, які раніше випускали автомобілі-красені. Для нас перегони у Львові є не змаганням заради перемоги, а радше обміном досвідом, можливістю поспілкуватись з однодумцями», - розповів учасник змагань, водій «Побєди» Михайло.

Змагання «Леополіс Гран Прі» відбуваються у Львові вже вчетверте. Цього року на фестиваль завітали учасники з різних міст України, а також із Польщі та Білорусі. Поляки приїхали у доброму гуморі та з надією на перемогу у заїздах.

«Ми приїхали вперше. Все супер, нам подобається. Наша автівка - це спортивний Volkswagen Karmann-Ghia 1970 року. Перегони нам підкоряться», - запевнила гостя з Польщі Дорота.

Одним із головних етапів фестивалю стала гонка за кільцевим маршрутом «Львівського трикутника» давньої траси перегонів, яку в 1930 році використовували у міжнародній серії Гран-прі - передвісника сучасної Формули-1. Спочатку автомобілісти зробили пробний заїзд, після чого змагалися по-справжньому.

«Я вітаю всіх учасників, які приїхали підтримати своєю участю ці змагання. Цей фестиваль вже став доброю спортивною традицією, і ми вдячні автомобільній федерації, яка її відродила. Нині маємо понад 130 автомобілів, що беруть участь у фестивалі. Сподіваюсь, у наступному році їх буде ще більше», - повідомив у зверненні до учасників фестивалю начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: