У Львові на стрільбищі СКА відбувся чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні

27 березня 13:00
Переглядів: 398
Кульова стрільба

 

У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м перемогу здобув вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (вип. 2008 р.). У фінальній дуелі Олег виявився сильнішим за черкащанина Сергія Куліша 208,3 на 207,2. У командній стрільбі у цій вправі збірна Львівщини у складі Царькова, Олександра Галкіна (вип. 2009 р.) та Дмитра Мельника посіла ІІ місце.

У стрільбі з пневматичного пістолета ІІ місце серед жінок посіла Юлія Коростильова (вип. 2004р.). Фінальну стрільбу Юлія програла олімпійській чемпіонці з Чернігова Олені Костевич195,6:196,6. У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м Коростильова виборола бронзову нагороду. Поза конкуренцією знову була Костевич. Цікаво, що у цій вправі розігрувався мінічемпіонат ЛУФК: 4 місце посіла Ксенія Юрченко (вип. 2015р.), 6е – Марта Бойчук (вип. 2006р.), 8е – Лілія Нестеренко (ІІ курс), 9е – Ольга Болонна (вип. 2000р.), 10е – Альона Шевченко(11кл.), 11е – Анастасія Бондарук (вип. 2010р.), 12е – Анастасія Колодяжна (9кл.), 15е – Христина Бурак (вип. 2013р.).

У командній першості дівчата окупували весь п’єдестал пошани: Коростильова, Бойчук, Болонна (зб. Львівської обл.-І) – І місце, Шевченко, Нестеренко (Кіровоградська обл.) – ІІ місце,Юрченко, Бондарук (зб. Львівщини-ІІ) – ІІІ місце.

У швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8) Володимир Пастернак (вип. 2008р.) одним влучним пострілом (24:25) поступився Денису Кушнірову з Дніпропетровська і отримав срібну медаль. Лідер збірної України і володар олімпійської ліцензії у цьому виді стрільби Роман Бондарук (вип. 1992р.) показав 5-ий результат. Павло Коростильов (І курс) на 14 місці. Львів'яни (Пастернак, Бондарук, Коростильов) взяли реванш у командній першості. Своє друге «золото» хлопці здобули у вправі МП-10 (стандартний пістолет – 25м). Особисто Бондарук посів ІІ місце,Пастернак третій, Коростильов - одинадцятий.

Завершували національну першість командні змагання з пневматичної зброї у міксті (змішані команди), які в Україні проводилися вперше.

Серед пістолетників перемогу здобув київський дует Тетяна Селедцова/Віктор Банькін – 481 очко. Трьома очками їм поступилися кіровоградці Альона Шевченко (на фото) та Олександр Зайцев. Обидвоє є вихованцями училища: Альонанавчається в 11 класі, Олександр є випускником 2006р. На третьому місці вінницька команда у складі Дарини Мустафаєвої таАндрія Шклярука.

Одесці Анна Ільїна і Денис Чернишов з результатом 516,9 очка стали чемпіонами серед гвинтівочників. На ІІ місці – львів'яни Тетяна і Олександр Галкіни (обидвоє вихованці ЛУФК) – 512,9, бронзові призери – Ольга Голубченко та Андрій Колесников(Дніпропетровська обл.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: