У Львові на вихідних відбувся дитячий велопробіг "Малеча на роверах"

06 червня 18:30
Переглядів: 179
Велопробіг

У неділю, 5 червня, на площі перед Львівським національним університетом ім. І.Франка (вул. Університетська, 1) відбувся дитячий велопробіг «Малеча на роверах», який був присвячений святкуванню Міжнародного дня захисту дітей. У заході взяли участь близько 80 дітей.

Заїзди відбулись у 3 вікових категоріях: діти віком 4-5 років; діти віком 6-8 років та діти віком 9-11 років.

Переможці в кожній віковій категорії отримали цінні подарунки, а всі учасники поласували солодкими подарунками та морозивом. По завершенні велозаїзду дітей розважали аніматори від мережі сімейних розважальних комплексів «Ігроленд».

Дитячий велопробіг відбувся завдяки підтримці і допомозі партнерів та спонсорів заходу: мережі сімейних розважальних комплексів «Ігроленд», медичного центру «Інтерсоно», банку «Львів», майстерні пряників «Юрашки», супермаркету «Фуршет», компанії «Галіція», ТМ «ЛІМО».

Управління молоді, сім’ї та спорту висловлює свою подяку за допомогу в організації велопробігу «Малеча на роверах» ведучому Олегу Пригоді, Борису Пошиваку та ГО «Студентське Братство Львівщини», ГО «Самобутня Школа «Асгарда», студентам Львівської національної академії мистецтв за фейсарт для малечі, волонтерам та всім хто долучився до організації свята

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: