У Львові надали понад 5 га в користування під баскетбольну арену

20 березня 18:55
Переглядів: 186
баскетбол

Львівська міськрада надала в користування земельну ділянку на вул. Кульпарківській, 226-г (проектованій Ряшівській) для будівництва багатофункціонального спортивного комплексу.

Як інформує кореспондент Вголосу, за рішення Про надання згоди на укладення договору суперфіцію на земельні ділянки на вул. Кульпарківській, 226-г проголосував 61 депутат.

Мова йде про територію, площею понад 5 га. Зазначена земельна ділянка була у користуванні Львівського комунального підприємства «Спортресурс». Укладання договору суперфіцію, укладання якого погодила Львівська міськрада, передбачає дозвіл будівництва на чужій території. Як зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, прийнявши зазначену ухвалу депутати надали згоду на укладення договору суперфіцію між Львівською міською радою та ТзОВ «Юнайтед баскетбол інвестменс» для будівництва та обслуговування інфраструктури багатофункціонального спортивного комплексу на земельні ділянки площею 3,9га на вул. Кульпарківській, 226-г (1) та площею 2,15 га на вул. Кульпарківській, 226-г (2).

Нагадаємо, що через агресію Росії Україна відмовилась від проведення Євробаскету-2015

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: