Сьогодні, 25 лютого під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий доручив створити робочу групу з вивчення питання щодо відмови відвідувати комплекс «Sport life» Остапові Стаднику.

Керівник департаменту гуманітарної політики, голова Сихівської РА, голови комісій з гуманітарного блоку і також ті депутати, які мають бажання долучитися, проведуть робочу зустріч з протоколом з керівництвом відповідного спортивного комплексу. Я думаю, що вони повинні зрозуміти помилковість своїх тлумачень, тому що ніхто з нас не знає, що нас чекає завтра. Якщо маєш можливість допомогти, то треба допомогти. Я пропоную, щоб в такій робочій групі ми попрацювали спільно з Вами, п. Остапе. І Ви поможете нам зробити їх більш доступними і більш відкритими. Ця установа є приватною, але вона розміщена у м. Львові і повинна поважати закони нашої держави і поважати ті рішення, які ми приймаємо тут»,— зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Міський голова наголосив на необхідності промоніторити всі інші спортивні заклади Львова, в тому числі басейни, з точки зору доступності і можливості людей займатися спортом. «Це є надзвичайно важливо, щоб люди були соціально активні. Думаю, ми зробимо все можливе, що передбачено чинним законодавством, щоб була максимальна доступність.

міський голова Львова Андрій Садовий

Також він додав, що будівлю відповідного спортивного комплексу в експлуатацію приймала Інспекція держархбудконтролю, яка є державною структурою.

Як розповів Остап Стадник, який хворіє на ДЦП, близько трьох років тому керівництво «Sport life», що на вул. Зубрівській, відмовило йому у можливості відвідувати басейн у цьому закладі, зазначивши, що будівля не пристосована для людей з особливим потребами.