У Львові підняли прапор з нагоди зимових юнацьких олімпійських ігор

11 січня 15:15
Переглядів: 129
Default Image

10 січня, перед будівлею львівської облради відбулася урочиста церемонія підняття Прапора України та Прапора НОК України з нагоди відкриття Перших зимових юнацьких олімпійських ігор 2012 року.

Перші зимові юнацькі олімпійські ігри 2012 року стартували сьогодні в місті Інсбруку (Австрія). Власне відкриття цих ігор й було відзначено урочистостями у Львові.
На піднятті прапорів були присутні голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк, голова Львівської облради Олег Панькевич, заступник міського голови з гуманітарних питань Львівської міської ради Василь Косів, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, представники спортивної громадськості, юних спортсменів, ветеранів спорту та олімпійців Львівщини.

Михайло Костюк у вітальному слові зазначив, що молоді спортсмени, які представлятимуть Львівщину на Перших зимових юнацьких олімпійських іграх є надією спортивної України. Зокрема, звернувшись до учасників Ігор, він сказав: «Підіймаючи ці прапори на Львівщині, ми сподіваємось, що невдовзі вітатимемо вас з перемогами. Бажаю на належному рівні пройти ці спортивні випробування. Перемоги та впевненості вам».

Від імені голови НОК України Сергія Бубки усіх присутніх з нагоди відкриття Перших зимових юнацьких олімпійських ігор 2012 року привітав Юрій Майборода. На завершення урочистого підняття Прапора України та Прапора НОК України з музичним вітанням для спортсменів виступив муніципальний хор «Гомін».

Довідка.
З 13 до 22 січня 2012 року в місті Інсбрук (Австрія) відбудуться перші в історії світового спорту зимові юнацькі олімпійські ігри.

На Іграх змагатиметься понад 1000 атлетів із 67 країн світу. Буде розіграно 63 комплекти нагород у 15 видах спорту. Вік спортсменів – від 14 до 17 років. Ідея Ігор полягатиме також і в тому, що молоді спортсмени не тільки змагатимуться за медалі, а й будуть активними учасниками культурно-освітніх та мистецьких заходів.
Львівську область у складі збірної команди України представлятимуть восьмеро молодих спортсменів, серед яких шестеро вихованців санної школи: Олена Стецків (одномісні сани), Галина Куречко (одномісні сани), Юрій Скиба (одномісні сани), Антон Дукач (одномісні сани), Анатолій Легедза (одномісні, двомісні сани), Володимир Бурий (одномісні, двомісні сани).

У змаганнях з біатлону виступить Анастасія Меркушина, яка представлятиме також і тернопільську область (мешкає у місті Тернополі), а у змаганнях з гірськолижного спорту – Дмитро Мицак, який представлятиме паралельно і м. Київ (мешкає у місті Києві). У складі запасних є також ще одна представниця гірськолижного спорту Львівщини – Ольга Книш.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: