У Львові підсумовують результати конкурсу "Дитячий тренер – 2016"

06 грудня 17:00
Переглядів: 200
Спорт

У Львові підсумовують результати конкурсу «Дитячий тренер – 2016». Вже сформована конкурсна комісія, яка незабаром визначить до 100 талановитих спортивних тренерів, які працюють з дітьми, віком до 18 років на території міста Львова, і отримають винагороду у розмірі 25000 гривень.

Як повідомили у відділі фізичної культури і спорту управління молоді, сім’ї і спорту ЛМР, до конкурсної комісії увійшли представники Громадської ради з питань фізичної культури та спорту із залученням виконавчих органів та депутатського корпусу Львівської міської ради, а також спортивні журналісти Львова.

 «Це надзвичайно важлива і одна з найсуттєвіших програм у сфері спорту м. Львова останніх років. Програма заохочує молодих тренерів працювати з наймолодшими спортсменами, тим самим закладаючи міцне підгрунтя професійного спорту та здорової нації», - зазначає Володимир Левків, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, проректора з зовнішніх зв’язків та перспективного розвитку.

Цьогоріч для участі в конкурсі подано близько 200 кандидатур із 43 офіційно визнаних в Україні видів спорту.

 «Програма «Дитячий тренер» підтримуватиме молодих талановитих тренерів і у 2017 році. Для нас дуже важливо мотивувати молодих тренерів до отримання професійної освіти у сфері спорту та роботи з дітьми до 18 років», - наголошує Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: