У Львові працюють над створенням проекту реконструкції спорткомплексу на вул. Кастелівка

08 серпня 12:00
Переглядів: 384
Спорт

Спортивні майданчики мають бути доступними та відповідати європейським стандартам в комфортності перебування мешканців, а також у сучасності та надійності спортивного покриття та освітлення.

З таким підходом виступає управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради при напрацюванні проекту реконструкції одного із спорткомплексів міста, що розташований на вул. Кастелівка.

На сьогодні цей спорткомплекс перебуває на балансі ЛКП «Спортресурс» та потребує проведення капітальних відновлювальних робіт, адже тут відсутні якісні роздягальні та душові, а також покриття спортивних майданчиків виконано з асфальту та перебуває у незадовільному стані.

Під час проведення реконструкції передбачається, що будуть повністю відновлені всі існуючі спортивні зони на спорткомплексі, а також буде облаштовано нове міні футбольне поле із штучним покриттям.

Зокрема, тут можна буде комфортно займатися такими видами спорту, як легка атлетика, включаючи біг, стрибки в довжину та висоту, а також регбі, американський футбол, міні-футбол, теніс, баскетбол, а ще буде облаштовано гімнастичний комплекс для стріт-воркауту і вуличні тренажери. Для легкої атлетики передбачається бігове гумове покриття, для регбі та американського футболу – натуральна трава з дренажною системою. Кожна із спортивних зон має мати окреме освітлення. А вже цього року планується виконати наливне мультиспортивне покриття на баскетбольному майданчику, відновлювати який почали в минулому році.

Окремо для узгодження проекту із усіма зацікавленими сторонами управлінням проводяться зустрічі як і з спортивним середовищем міста, так і з мешканцями мікрорайону, адже після реконструкції спорткомплекс і надалі залишиться відкритим і доступним для місцевих мешканців для задоволення їхніх потреб у занятті спортом та фізичною культурою.

«Ми дуже хочемо, щоб відновлений спорткомплекс на вул. Кастелівка подобався і дітям з мікрорайону, для яких він стане гарним місцем для проведення шкільних змагань і мешканцям прилеглих будинків, які не тільки зможуть займатися там фізкультурою, а й просто відпочивати. Для цього ми маємо провести низку зустрічей, аби сформувати коло друзів спорткомплексу та сформувати чітке і узгоджене технічне завдання для виготовлення проектно-кошторисної документації», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Після першої зустрічі з мешканцями, їхні думки певним чином розділилися. Одна частина висловилася за відновлення спорткомплексу згідно із представленим попередній ескізним проектом, інша ж частина людей висловила своє занепокоєння тим, що після реконструкції збільшиться кількість відвідувачів, що у свою чергу збільшить шум.

Проте таких зустрічей заплановано ще не одну, допоки проект реконструкції спорткомплексу задовольнить потреби більшості мешканців. Загалом цього року управління має наміри підготувати всю необхідну проектну кошторисну-документацію та пройти її державну експертизу. З 2017 року почнуться самі ремонтні роботи, які будуть проводитися поетапно у відповідності до черговості реконструкції окремих спортивних зон на спорткомплексі та виділених в бюджеті коштів. Завершення робіт з реконструкції спорткомплексу попередньо заплановано до 2019 року.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: