У Львові продовжать програму "Дитячий тренер"

24 лютого 21:00
Переглядів: 190
Тренери

Місто підтримує ініціативних та молодих тренерів, які працюють з дітьми у нашому місті. Під час останнього засідання Громадська рада з питань розвитку спорту та фізичної культури м. Львова високо оцінила реалізацію унікальної програми, в рамках якої 100 кращих спортивних тренерів міста можуть отримати винагороду в сумі 25 тис. грн.

Також було розглянути низку пропозицій щодо внесення змін до Програми «Дитячий тренер» у 2016 році. Зокрема заплановано, що молоді дитячі тренери, віком до 35-ти років мають змогу подавати заявки на участь у конкурсі щороку. Дитячі тренери, старші 35-ти років зможуть брати участь у конкурсі один раз на два роки. Також було розглянуто пропозицію, згідної якої за участь у міжнародних змаганнях буде нараховуватися різна сума балів у залежності від рівня заходів (Чемпіонати Світу, Чемпіонати Європи, Олімпійські Ігри та Кубки і змагання).

Минулого року ми у Львові реалізували унікальну програму з підтримки дитячих спортивних тренерів. Адже сьогодні багато спортивних тренерів працюють не за фахом, у зв’язку з недостатньою фінансовою забезпеченістю тренерської діяльності. Це був перший рік реалізації програми і зараз на Громадській спортивній  раді ми проговорили основні зміни до програми, аби за результатами відбору комісія змогла відібрати найкращих дитячих тренерів за видами спорту.

Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради

Ще одним важливим рішенням, яке було прийнято Громадською спортивною радою Львова є те, що до уваги будуть братися лише ті протоколи участі вихованців у змаганнях, які внесені до офіційних календарних планів федерацій з видів спорту чи органів в галузі фізичної культури та спорту.

Також, було вдосконалено систему розподілу балів для учасників конкурсу, з метою більш об’єктивного формування рейтингу переможців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: