У Львові проходить Всеукраїнський юнацький турнір пам’яті Ярослава Тягнибока

27 лютого 14:28
Переглядів: 306
легка атлетика

У Львові проходить XV Всеукраїнський юнацький легкоатлетичний турнір пам’яті Ярослава Тягнибока, в якому беруть участь понад 200 спортсменів.

Змагаються між собою в бігових видах спорту, стрибках у довжину й висоту, метанні ядра, спортивній ходьбі юні спортсмени з 5-ти областей: Тернопільської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Львівської.

Організатори турніру кажуть: якби не війна, на змагання приїхали б і діти з Донецької області.

«Якби на Донбасі не було воєнних дій, до нас приїхали б юні легкоатлети з Донецької області. Сподіваємося, що наступного року ситуація зміниться і турнір об’єднає спортсменів Східної і Західної України», – зазначила співорганізатор турніру Лілія Білінська.

Вона також додала, що легка атлетика сьогодні є найдоступнішим видом спорту, адже тренування не потребують додаткових засобів: човнів, велосипедів, ковзанів.

Окрім того, Лілія Білінська зауважила, що головне завдання турніру – залучити якомога більше дітей до ведення здорового способу життя.

«Ми мусимо дітям дати розуміння, що займатися спортом – значить бути здоровим фізично і духовно, отже, бути патріотом своєї держави. Ось це є головним», – підкреслила співорганізатор турніру.

Своєю чергою, старший тренер змагань Ніна Васильків запевнила, що діти з радістю беруть участь у турнірі пам’яті Ярослава Тягнибока.

«Ми не сподівалися, що до Львова приїде стільки спортсменів. І скажу вам відверто, діти дуже задоволені, адже умови для змагань гарні: є призи, медалі, грамоти. Окрім того, в такий активний спосіб діти вивчають спортивну історію, знають, що Ярослав Тягнибок був не просто майстром спорту, а досвідченим лікарем збірної СРСР, призером Універсіади в Італії, чемпіоном України з метання диска. Це була людина, якою наші діти, наша молодь має пишатися», – наголосила Ніна Васильків.

Тренер також сказала, що переможцями спортивного турніру стануть 54 легкоатлети.

«Поки що ми не можемо назвати прізвища, бо турнір триває. Але можу сказати, що спортсмени вже показали гарні результати у стрибках у довжину і бігових видах спорту», – зазначила старший тренер.

Перше місце у стрибках у довжину здобула 20-річна легкоатлетка Наталія Сахарук з Червонограда. Дівчина займається спортом уже 8 років. За цей час брала участь у різних змаганнях, зокрема на чемпіонаті України. Каже, що до майстра спорту залишилося кілька сантиметрів.

«Сьогодні я стрибнула гарно – на 6 м 8 см. Натомість треба ще працювати, бо дуже хочеться стати майстром спорту», – із задоволенням сказала Наталія.

Призером на короткій дистанції (60 метрів) став Олег з Тернополя. Його власний рекорд – 6 секунд з хвостиком.

«Суперники сильні зібралися, через це змагання проходять цікаво. Прибіг сьогодні першим, за шість з половиною секунди, натомість для мене це трохи скромно», – сказав хлопець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: