У Львові проведуть міжнародний благодійний турнір на підтримку дітей загиблих учасників АТО

14 вересня 17:00
Переглядів: 66
Ато

Наступної п’ятниці, 23 вересня, у Львівському державному цирку відбудеться Міжнародний благодійний турнір із змішаних єдиноборств. На зібрані під час заходу кошти придбають путівки для відпочинку закордоном дітей, батьки яких загинули у зоні АТО. Про це повідомили організатори акції.

Участь у змаганнях візьмуть спортсмени з України, Ізраїлю, Грузії, Словаччини та Румунії.

Міжнародний благодійний турнір відбудеться вперше, проте організатори планують надалі проводити такий спортивний захід двічі на рік у Кракові (Польща) та у Львові. Така благодійна акція дасть можливість дітям Героїв побувати на відпочинку в Польщі та Болгарії.

Варто зазначити, що захід організовують Міжнародна ліга "RealFightPromotion", Благодійне товариство "Мій тато захищає Україну", Міжнародний благодійний фонд "Жертвам війни в Україні", 58-ий Будинок офіцерів Збройних Сил України за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Партнерами заходу є Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Почесне консульство Республіки Болгарія у Львові та девелоперська компанія "MS".

На захід запрошують представників ЗМІ. Акредитуватися можна за номером 0972329068 або через електронну пошту – proektmtzu@gmail.com до 18.00 години 16 вересня. Кількість місць обмежена.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: