У Львові пройде Чемпіонат з настільного футболу "Lviv Open Cup"

05 вересня 20:00
Переглядів: 179
Настільний футбол

10-11 вересня у Львові за ініціативою львівського клубу настільного футболу «Pull Shot» та за підтримки Федерації настільного футболу України відбудеться перший масштабний відкритий чемпіонат Львова з настільного футболу «Lviv Open Cup».

Організатори свята мають на меті не лише провести турнір, а й створити громадський простір для проведення альтернативного та якісного активного відпочинку.

Змагання будуть на трьох професійних столах міжнародного зразка «Garlando», також для усіх охочих підтягнути свій рівень майстерності буде четвертий стіл української фірми «Graylis», окрім цього буде діяти відпочинкова зона із можливістю зробити фото з кубком на фоні банеру турніру та послухати якісну музику від відомих львівських діджеїв Behanskiy та Choo3n.

Завданнями заходу є пропаганда здорового способу життя та популяризація настільного футболу на теренах України, саме тому участь у заході буде безкоштовною. Переможець отримає велетенський Кубок, а призери - грамоти та цінні призи від партнерів заходу.

Місце проведення – перша львівська медіатека.

Програма заходу: 10 вересня з 15.30 до 21.00 год – офіційне відкриття турніру, жеребкування команд, проведення змагань у першій дисципліні; 11 вересня з 15.30 до 21.00 год – жеребкування на проведення змагань у другій дисципліні, офіційне закриття турніру, нагородження переможців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: