У Львові пройде другий тур Чемпіонат України з Флорболу

03 грудня 10:00
Переглядів: 276
Флорбол

Вже на цих вихідних, 5-6 грудня у СК «Галичина» Львів традиційно прийматиме один з турів Вищої ліги Чемпіонату України з флорболу. Львівський флорбольний клуб «Лемберг» активно готується до цих історично важливих змагань.

Вже сьомий рік поспіль в Україні проходить Вища ліга з флорболу. І те, що Львів може, і обов’язково пройде у фінальний етап – запевняють спортсмени «Лембергу». Серед інтенсивних тренувань нам вдалось поспілкуватись з директором клубу, Романом Лозинським. Він розповідає: «Вже сьомий рік поспіль ми беремо на себе відповідальність проводити один з турів чемпіонату Вищої ліги у Львові. Насправді це великий об’єм роботи – адже треба правильно скоординувати всі дії, знайти команду волонтерів, правильно розприділити всі завдання для того, щоб командам-учасникам було максимально комфортно перебувати на змаганнях. Але вірю, що і тепер результат буде того вартим – «Лемберг» посиленно готується для того, щоб пройти у фінал! Наше завдання – виграти всі чотирі матчі і вийти на перше місце у загальній таблиці…»

Шість найкращих флорбольних команд з усіх куточків України в п’ятницю прибуватимуть до західної столиці. Графік ігор «Лембергу» на чемпіонаті ви зможете знайти нижче.
Вища ліга Чемпіонату України – це також місце, де всі юні флорболісти приходять, щоб вболівати за своїх старших фаворитів, гравців, які є прикладом для них. Вища ліга Чемпіонату України з флорболу – це найвищий рівень з професійними гравцями, запеклими матчами і неймовірними емоціями.

Організатори турніру запрошують всіх бажаючих поспостерігати за цим неймовірним дійством у спортивний комплекс «Галичина» в суботу з 14:30 до 23:30 і в неділю з 10:30 до 18:00. Вхід вільний.

Акредитація ЗМІ за номером: +38095 894 64 87 (Вікторія, прес-секретар)

1

2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: