У Львові пройде третій кваліфікаційний раунд особистого чемпіонату Європи зі спідвею

10 червня 23:24
Переглядів: 583
Default Image

26 червня о 16.00 на мототреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, що у Львові, відбудеться третій кваліфікаційний раунд особистого чемпіонату Європи зі спідвею, у якому візьмуть участь представники дев’яти країн: Болгарії, Італії, Латвії, Росії, Словаччини, Словеніїї, Фінляндії, Чехії та України.

Як повідомили організатори, ці перегони стануть генеральною репетицією та водночас важливим випробуванням перед знаковим наступним сезоном. У 2011-му році, нагадаємо, Україна і наше місто отримала право прийняти одразу два великих турніри: четвертьфінал юніорської першості Світу і, фінал особистого чемпіонату Европи.

Організаційний комітет з підготовки та проведення у Львові особистого чемпіонату Європи зі спідвею очолив голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль..

«Відтепер ми повністю спокійні за стан підготовки до чемпіонату Європи-2010, який стане головною перевіркою перед ще більш престижними та значущими міжнародними стартами, що відбудуться наступного року у Львові. - наголошує віце-президент Федерації мотоспорту України, президент клубу «СКА-СПІДВЕЙ» Сергій Лятосінський. - Ми відчули, що відповідальність, яку ми взяли на себе, повністю розділяють люди, які визначають пріоритетні напрями розвитку Львівського регіону. Вірю, що за такої підтримки Львівської облдержадмінстрації, та міської влади, ми на «відмінно» впораємося з усіма організаційними питаннями і подаруємо гостям та мешканцям нашого міста велике спортивне свято, яке визначить кращих гонщиків Європи».

zaxid.net

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: